Mobil Mart 11, 2021 17:58

Black Shark 4 Pro Sübhanallah Kardeşim, İbretlik!

Yakında 4'ün yanında piyasaya sürülecek olan Black Shark 4 Pro nihayet Geekbench'te görüldü. Oyuncular bu telefonu mutlaka düşünmeliler.
Black Shark 4 Pro Sübhanallah Kardeşim, İbretlik!

Xiaomi’nin oyun telefonları üreten alt markası Black Shark her seferinde çıtayı arşa çıkarıyor. Sızıntıcıların verdikleri bilgiye göre KSR-A0 model numaralı bir akıllı telefon Geekbench 5’te “Kaiser” kod adıyla görünüyor. Bu telefonun Pro olmayan versiyon olduğu zannediliyordu ama öyle olmadığı anlaşıldı. Black Shark 4 Pro ile ilgili bazı özellikler de ortaya çıktı.

Son raporlara göre, Black Shark 4 serisi iki cihaz içerecek. Bunun dışında, Pro varyantının amiral gemisi Qualcomm Snapdragon 888 yonga setine sahip olduğu ve Pro olmayanın Snapdragon 870 yonga setine sahip olduğu ortaya çıktı. Ayrıca 4’ün kod numarası TENAA ve 3C’deki kod adı SHARK PSR-A0 (3C) iken 4 Pro’nun kod numarası SHARK KSR-A0 (TENAA) olarak görülüyor.

MySmartPrice’ta yayımlanan bilgilere göre Pro modelin Adreno 660 GPU’ya sahip olduğunu, 12 GB RAM’e sahip olduğu, Android 11 işletim sistemiyle geldiği, tek ve çok çekirdekli kategorilerde 1.140 ve 3.754 puan aldığı görülüyor. Genç arkadaş büyük olasılıkla 20:9 en boy oranına sahip 6,67 inç FHD + ekrana sahip olacak. Bu sürümde selefindeki 1440p çözünürlük düşürüldü. Ekranda niçin böyle bir oynama yapıldığı henüz bilinmiyor. Her iki telefon da büyük olasılıkla 120W hızlı şarj desteği ile 12 GB RAM, 512 GB depolama, 4500 mAh bataryaya sahip olabilir. Ancak Xiaomi, Nubia’dan geri kalmamak için Pro versiyon için 16 GB RAM de getirebilir. Fiyat ise şimdilik gizemini koruyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.