Güncel Teknoloji Haberleri Mart 9, 2021 9:55

POCO X3 Pro Teknik Özellikleri Lansmandan Önce Sızdırıldı

Bu ay yapılması planlanan lansmandan önce merakla beklenen POCO X3 Pro teknik özellikleri sızdırıldı. Cihazın bir çok özelliği netleşmiş oldu.
POCO X3 Pro Teknik Özellikleri Lansmandan Önce Sızdırıldı

Xiaomi firmasının alt markası olarak akıllı telefon pazarında faaliyet gösteren firma yeni telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. Akıllı telefon pazarında kısa süre içinde iyi işler başaran firmanın yakın zamanda piyasaya süreceği POCO X3 Pro modelinin teknik özellikleri sızdırıldı. Mart 2021’de yapılması planlanan lansman ile tanıtılacak olan telefonun şimdiden bir çok özelliği belli oldu. Bugün 91Mobiles tarafından cihazın depolama ve renk çeşitlerini sızdırıldı.

POCO X3 Pro Teknik Özellikleri Nasıl Olacak

Telefon farklı RAM ve depolama alanı seçenekleri ile gelecek. Telefonun Mavi, Siyah, Bronz renk seçenekleri olacak. Ayrıca 6 GB RAM + 128 GB dahili depolama alanı ve 8 GB RAM + 256 GB dahili depolama alanı seçenekleri bulunacak. Cihazda 120Hz IPS LCD panel olması bekleniyor. Ayrıca arka kısmında dörtlü kamera dizilimi yer alacak. Kamera konusunda bir önceki modele göre iyileştirmeler olması bekleniyor. Cihazda 5.200 mAh pil yer alacak. Telefonun teknik özellikleri yonga seti dışında belli olmuş durumda. Snapdragon 855 ya da 855+ yonga seti ile gelmesi bekleniyor.

POCO X3 Pro

Bir çok kullanıcı tarafından merakla beklenen telefonun tahmini satış fiyatı ise; 6 GB / 128 GB varyantı için 250 Euro, 8 GB / 256 GB varyantı için 300 Euro olacağı tahmin ediliyor. Orta seviye kullanıcılar için oldukça ideal olan telefonun iyi bir satış grafiği yakalamasını bekliyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.