Güncel Teknoloji Haberleri Mart 9, 2021 13:28

Huawei FreeBuds 4i Peynir Ekmek Gibi Satıyor! Bu Fiyata Satar Tabii

Huawei FreeBuds 4i Peynir Ekmek Gibi Satıyor! Bu Fiyata Satar Tabii

Kısa süre önce tanıtılan tam kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds 4i ülkesinde satışa sunuldu. Uygunf fiyatlı kulaklık yoğun ilgi gördü.

Şubat ayı içerisinde tanıtılan Huawei FreeBuds 4i 8 Mart tarihi itibariyle ülkesi Çin’de satışa sunuldu. Yalnızca 499 yuan / 575 TL’den satışa çıkan kablosuz kulaklık ilk günde 170 binden fazla sattı.  Elde edilen satış adeti kablosuz kulaklık kategorisi göz önüne alındığında etkileyici görünüyor.

Zaten bütçe dostu bir fiyattan listelenen FreeBuds 4i pek çok ülkede kullanıcıların ilgisini çekmeyi sürdürecektir. Kırmızı, siyah ve beyaz renklerde çıkış yapan kulaklık 10 mm dinamik sürücüler ve çift mikrofon taşıyor.

Bluetooth 5.2 bağlantısına sahip olan FreeBuds 4i ayrıca rüzgar gürültüsünü azaltan hüzmeleme teknolojisini kullanan gerçek bir kablosuz stereo kulaklık. AI sinir ağı algoritması gürültüden insan sesini çıkarabilir ve bu da sesli aramayı çok net hale getirmekte. Bunun yanında kulaklıkta sadece EMUI 11 ve üzeri bir sürümü kullanan Huawei cihazlara özel ek işlevler de mevcut.

Huawei FreeBuds 4i teknik özellikleri

  • Cihazlara bağlanmak için Bluetooth 5.2 bağlantısı kullanıyor
  • Net ve şeffaf vokaller için polimer kompozit diyaframlı 10 mm dinamik sürücüler
  • Aktif gürültü iptali, Şeffaf mod, çift mikrofon AI çağrı gürültü azaltma
  • Müzik Çal / Duraklat ve Aramaları Cevapla / Sonlandırmak için çift dokunma kontrolü, ANC için Uzun Dokunma
  • Düşük gecikme modu (EMUI 11 ve üzeri HUAWEI akıllı telefonlar / tabletler için)
  • Boyutlar: 37,5 x 21 x 23,9 mm (kulaklık başına); 48 x 61,8 x 27,5 mm (şarj çantası); Ağırlık: 5,5 g (kulaklık başına), 36,5 g (şarj çantası)
  • 55 mAh pil (her bir kulaklık), 1 şarjla 10 saate kadar (7,5 sa ANC) oynatma / 6,5 saate kadar (5,5 sa ANC), şarj kutusuyla 22 saate kadar oynatma (215 mAh pil), 10 dakika şarjla 4 saat dinleme, USB Type-C
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.