Mobil Mart 2, 2021 14:58

Gionee Max Pro, Gel Vatandaş Kelepir Telefona Gel!

Uygun fiyatlı telefon ihtiyacının arttığı dönemde Gionee Max Pro, Hızır gibi yetişti. Satışa sunulan telefon, tam bir fiyat performans ürünü.
Gionee Max Pro, Gel Vatandaş Kelepir Telefona Gel!

Gionee Max Pro, Hindistan’da çevrimiçi olarak ve mağazalardan satışa sunuldu. 95 Dolar fiyat etiketiyle satılan telefon, giriş segmentinde ve günlük asgari ihtiyacı karşılayacak düzeydedir. Telefonun 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama dışında başka varyantı yok. Gionee, cihazı Siyah, Mavi ve Kırmızı olmak üzere üç renkte piyasaya sürdü.

Bir önceki Gionee Max modelinin ekran, pil gibi pek çok konuda daha üst düzey versiyonu olan telefon, Flipkart’ta ortaya çıktı. 8 Mart’ta resmi satışının başlaması bekleniyor. Telefon 6.52 inç HD + ekrana sahiptir. Bu ekran bir damla çentikine, 1560 × 720 piksel çözünürlüğe sahiptir. 2.5D kavisli Cam ile kaplanmıştır. 165x75x10mm ölçülerindedir. Ayrıca gövde polikarbonat olacaktır. UNISOC SC9863A yonga setine sahiptir. MicroSD kart yuvası sayesinde 256 GB’a kadar bellek artırılabilir.

Çift kameralarda 13 MP ve 2 MP bulunurken, özçekim kamera 8 MP’dir. Gionee, cihazın ağır çekim, hızlandırılmış çekim, HDR ve Bokeh modları, AI tanıma ve Yüz güzelliği gibi kamera özelliklerine sahip olacağını öğrenmiş buluyoruz. Diğer özellikler arasında 6000 mAh pil, yüz tanıma kilidi, Google Asistan, 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.2, 3,5 mm ses girişi, GPS, bağlantı için mikro USB şarj bağlantı noktası bulunur. Tüm bunlara ek olarak Gionee Max Pro Android 10 işletim sistemi ile geliyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.