Güncel Teknoloji Haberleri Mart 1, 2021 17:28

OnePlus Bu Ay Rakiplerini Kızdıracak Pek Çok Ürün Tanıtacak!

OnePlus Bu Ay Rakiplerini Kızdıracak Pek Çok Ürün Tanıtacak!

2021’e güzel giriş yapan firmalardan bir tanesi olan OnePlus bu ay üç yeni telefon ve bi yeni akıllı saat tanıtacak. Bu ay dopdolu geçecek.

Yeni amiral gemileri ile 2021 yılına damga vuracak şirketlerden bir tanesi olarak gösterilen OnePlus önümüzdeki günlerde yepyeni gelişmeler ile hem haberlerimize hem de gündeme konuk olmaya devam edecek. Şu sıralar akıllı telefonları ile yüksek satışlara imza atmaya devam eden ünlü marka bir yandan kasasını parayla doldurmaya devam ediyor diğer yandan da yepyeni ürünleri karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. Akıllı telefon pazarından sonra akıllı saat pazarına da giren şirket, 2021’de yepyeni akıllı saati de karşımıza çıkaracak. OnePlus 9 serisi can yakacak.

Telefon modelleri ile sık sık haberlerimizde yer verdiğimiz OnePlus bu yıl adından epey söz ettirecek gibi görünüyor. Aslında ortaya çıkan bilgilerin bir kısmını daha önce yaptığımız haber ile sizlere ulaştırmayı başardık. Ancak ünlü firmayı radarımıza da almayı ihmal etmedik. Yakından takip ettiğimiz şirketler arasında yer alan OnePlus bu ay rakiplerinin canını sıkacak.

OnePlus

OnePlus

OnePlus Üç Akıllı Telefon, Bir Akıllı Saat Duyuracak

İsterseniz lafı fazla uzatmadan haberimizin detaylarına geçelim. Şirket bu ay içerisinde üç modele sahip olan OnePlus 9 serisini tanıtacak. Bu modeller 9, 9 Pro ve 9R olarak karşımıza çıkacak. Edindiğimiz bilgilere göre bu telefon modellerinde 6.5 inç FHD ekran özellikleri yer alacak. 5.000mAh kapasiteye sahip pillere de bünyesinde yer verecek olan telefonlar Qualcomm Snapdragon 888 işlemciden güç alacaklar. 8GB RAM desteğine sahip olacağı söylenen modeller, 16MP ön kamera özelliği ile karşımıza çıkacak.

Haberimizin ara başlığında firmanın bir de akıllı saati karşımıza çıkaracağından söz etmiştik. Hemen detaylardan bahsederek sizlerin merakını gidermek istiyoruz ancak yeni akıllı saat hakkında herhangi bir bilgi şuanda gün yüzüne çıkmadı. OnePlus’ın bu ay içerisinde yapacağı duyurular ile akıllı saate dair de detayları paylaşması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.