Güncel Teknoloji Haberleri Şubat 27, 2021 18:51

Galaxy Buds Live Güncellendi! Pro Almaya Gerek Kalmadı

Galaxy Buds Live Güncellendi! Pro Almaya Gerek Kalmadı

Samsung popüler kulaklığı Galaxy Buds Live için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme kulaklık için önemli gelişmeler içeriyor.

Samsung bu ay içerisinde neredeyse her kategorideki cihazları için yeni güncellemeler yayınlıyor. Akıllı telefonların yanı sıra akıllı saatler ve son olarak da kablosuz kulaklıklar. Yakın zamanda eski akıllı saatleri Galaxy Watch ve Watch Active için bile içeriği dolu dolu güncellemeler dağıtıma çıktı. Samsung’un fasulyeyi andıran popüler kulaklığı Galaxy Buds Live da yine bu ay içerisinde güncellemeden nasiplenen cihazlardan biri oldu.

Kulaklığın geçen yıl Galaxy Note 20 Ultra ile birlikte tanıtıldığını ve bazı ülkelerde telefonun yanında promosyon olarak kullanıldığını hatırlatalım. Kulaklık için henüz dağıtıma çıkan güncelleme, Galaxy Buds Pro’daki bir dizi özellikleri getiriyor.

Galaxy Buds Live

Galaxy Buds Live İçin Önemli Güncelleme

Güncelleme şu sıralar Galaxy Buds Pro’nun öne çıkan özelliklerinden biri olan sağ ve sol kulaklıklar arasındaki ses dengesini ayarlama özelliğini bu defa Buds Live modeline getiriyor. Bu sayede her kulaklık için ses dengesini farklı seviyede ayarlayabilecek.

Güncelleme kapsamında yer alan bir diğer önemli gelişme Galaxy cihazlar arasında otomatik geçiş. Buds Live kulaklığınız güncelleme ile birlikte One UI 3.1 sürümüne sahip akıllı telefon ya da tablet arasında takılı iken bile otomatik geçiş yapabilecek. Ek olarak, Bluetooth ayarlarına Buds Live kontrol menüsü de eklendi. Bu sayede Galaxy Wear uygulamasını açmadan da kulaklık ayarlarına hızlıca erişilebilecek.

Gelişmiş sistem kararlılığı ve güvenirliği sağlayan güncelleme 2.20 MB büyüklüğünde. İlk olarak Amerika’da dağıtıma çıkan güncellemeyi dilerseniz Galaxy Wear uygulamasından sorgulatabilirsiniz. Buds Live kulaklık ilginizi çekiyorsa şu an ülkemizde en ucuz 1.099 TL fiyattan satışta olduğunu hatırlatalım.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.