Güncel Teknoloji Haberleri Şubat 26, 2021 13:15

MediaMarkt Türkiye Yatırımlarına Devam Ediyor! Antalya 4. Mağaza…

Bu pandemide bile yatırımlarına devam eden MediaMarkt Türkiye, Antalya'da dördüncü mağazasını 5M Migros içinde açtı...
MediaMarkt Türkiye Yatırımlarına Devam Ediyor! Antalya 4. Mağaza…

Zaman zaman MediaMarkt indirimlerini siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz ve indirimli ürünleri kaçırmamanızı sağlıyoruz. Bugünkü haberimiz ise yine MediaMarkt’tan ama bu sefer MediaMarkt’ın yeni mağazasından. MediaMarkt Türkiye yatırımlarına devam ediyor ve bugün Antalya’daki 4. mağazasını 5M Migros AVM içinde açtı.

Böyle bir dönemde yatırımlarını yapmaya devam eden ve ülkemizdeki insanlara istihdam sağlayan herkese her şirkete teşekkür ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde MediaMarkt Türkiye COO’su Yenal Gökyıldırım ile yaptığımız MediaMarkt 2020 yılı ile ilgili bir toplantıda MediaMarkt’ın 2021 yılı içinde en az 10 farklı mağaza daha açacağının müjdesini de almıştık.

Bu açılış ile birlikte 5M Migros AVM içerisinde açılan yeni mağazada açılışına özel Perşembe ve Cuma günleri seçilmiş ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimler uyguladı. Antalya’da olan takipçilerimizin mağazayı ziyaret etmelerini ve sosyal medya üzerinden bizi de etiketlemelerini bekliyoruz. Sadece mağazalardan değil mediamarkt.com.tr üzerinden de alış veriş yapabilirsiniz.

MediaMarkt Türkiye Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Hulusi Acar, açılış ile ilgili şunları söyledi.

Antalya’ya ilk mağazamızı 2011 yılında açtık. Şehrin potansiyeli üzerine yatırımlarımıza ara vermedik. Bugün Antalya’nın en işlek AVM’lerinden 5M Migros’ta 4. mağazamızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Türkiye’nin en çok tercih edilen çok kanallı elektronik perakendecisi olma vizyonu doğrultusunda tüm yatırım ve çalışmaları, müşteri beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre planladıklarını dile getiren Acar, “Müşterilerimizi teknolojinin her çeşidi ile bir araya getirmek için fiziksel mağazalarımızda 50 bine varan ürünü tercihlerine sunuyoruz. Üstelik, bu çeşitliliği sadece fiziksel mağazalarımızda değil online satış kanalımız üzerinden de sağlamak için, 9 binden fazla ürün çeşidini barındıran mediamarkt.com.tr ile 7/24 hizmet veriyoruz

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.