Mobil Şubat 25, 2021 14:14

TECNO CG6j Podyumda Catwalk Yürüyüşüyle… Vaaooov!

Akıllı telefon dünyasında şıklık, cazibe ve kalite son yıllarda ön planda. Yakında TECNO CG6j model akıllı telefon aramıza katılacak.
TECNO CG6j Podyumda Catwalk Yürüyüşüyle… Vaaooov!

Son yıllarda Çin firmaları kendi aralarında rekabet etmeye başladı. Türkiye’de de Camon ve Spark modellerini piyasaya süren Tecno Mobile, uygun fiyata en iyi performansı gösteren akıllı telefonları sunma iddiasında. Çok yakında TECNO CG6j model telefon podyumda arz-ı endam edecek.

FCC sertifikası yakın zamanda onaylanan telefonun özellikle arka tasarımı ile ilgili bilgiler sızdı. FCC ID etiketi için tasarım taslağına göre, yakında gelecek olan TECNO CG6j bir LED flaş modülü ile birlikte dikey olarak hizalanmış bir arka kamera kurulumuna sahip olacak. Telefonun arka panelinde de kapasitif bir parmak izi sensörü yer alacak.

Henüz yonga seti hakkında bilgi yok ancak telefonun 4G olması bekleniyor. Büyük olasılıkla MediaTek firmasının yonga seti kullanılacaktır. Ayrıca, telefon 165 x 76 x 8mm boyutlarında olacak ve 18W şarj desteği ile 4900 mAh pil ile desteklenecek. Telefon bütçe dostu olduğu için Camon serisindeki kadar iyi kamera özellikleri beklenmiyor. Belirtelim, Camon 16 Premier akıllı telefon Sony Exymor IMX686 RGB sensöre sahiptir. Uygun denebilecek bir fiyata oldukça iyi kamera deneyimi sunar.

Bu yeni telefonun Infinix Note 10 ile çok ortak noktası var. Zaten TECNO, Inifnix ve Itel, ana şirket Transsion Holdings’e bağlı kardeş markalardır.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.