Güncel Teknoloji Haberleri Şubat 25, 2021 17:54

OnePlus 9R Serinin Daha Uygun Fiyatlı Modeli Geliyor!

Bir çok kullanıcının merakla beklediği firmanın 9 serisine yeni bir üye daha geliyor. OnePlus 9R uygun fiyatlı olarak satışa çıkacak.
OnePlus 9R Serinin Daha Uygun Fiyatlı Modeli Geliyor!

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi yakın zamanda 9 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Pek çok kullanıcı tarafından merakla beklenen akıllı telefonların isimleri hakkında farklı haberler çıkmış durumda. Bugün haberci Max Jambor tarafından verilen bilgiye göre serinin en yeni üyesi OnePlus 9R olacak. Serinin diğer modellerine göre daha uygun fiyatlı olarak satışa sunulması beklenen telefon bu yıl içinde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

OnePlus 9R Teknik Özellikleri ve Fiyatı Nasıl Olacak

Bir süredir firmanın 9 serisi hakkında farklı isimler söyleniyor. Firmanın standart OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro hakkında kesin olarak bilgi sahibi olduğumuzu söylemeliyiz. Fakat firmanın üçüncü bir model üzerinde çalıştığı söylentiler arasında yer alıyor. Serinin üçüncü telefonu olarak piyasa sürülecek olan telefon Snapdragon 865 yonga seti ile gelmesi bekleniyor. Cihaz 6.5 inç 1080p 90Hz ekrana sahip olacak. 8GB RAM ve 128GB depolama alanı ile gelecek olan telefonda 8 megapiksel ultra geniş 64 megapiksel birincil kamera sensörü yer alacak. Ayrıca 5.000mAh pil olacak.

OnePlus 9R

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro akıllı telefonların beklenen satış fiyatı 800 dolar olacağı tahmin ediliyor. Daha uygun fiyatlı olarak piyasaya sürülmesi beklenen OnePlus 9R’nin ortalama 600 dolar fiyatla satışa çıkması bekleniyor. Firmanın iyi bir satış rakamı ile yeni seriyi piyasaya sürmesi halinde yakalamış olduğu başarılı satış grafiğini sürdüreceğini düşünüyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.