Mobil Şubat 22, 2021 10:56

Xiaomi Mi Note 10, Android 11 İle Fevkaladenin Fevkinde!

Xiaomi Mi Note 10 serisi, dünyada ilk 108 MP ana kameralı telefon olarak harikalar yarattı ve Android 11 güncellemesiyle zirveye çıkıyor!
Xiaomi Mi Note 10, Android 11 İle Fevkaladenin Fevkinde!

Kamerasıyla çok konuluşan Mi Note 10, uzun bir süre fotoğraf performansında ilk sıralarda olacak. İlk çıktığında DxOMark’ta 121 puan alan telefon 2019’un sonlarına damga vurdu. Mi Note 10 ve 10 Pro modelleri hâlâ revaçta ve fiyatları ucuzladığı için çok satıyor. Şimdi ise Xiaomi Mi Note 10 serisi Android 11 güncellemesi müjdesini aldı. İlk çıktığında Android 9.0 Pie tabanlı MIUI 11 işletim sistemiyle gelmişti. Ardından MIUI 12 güncellemesi aldı. Şimdi ise Android 11 almaya başladı.

Mi Note 10’un her iki telefonu da ana kamera lensi dışında birçok özelliği aynı olduğu için aynı anda güncellemeleri aldı. Telefonun Çin’deki versiyonuna 2021 yılının başlarında güncelleme gelmeye başladı. Artık global sürümü veriliyor. Öte yandan Note 10 ve Note 10 Pro için Android 11 güncellemesi şu anda yalnızca EEA varyantı için mevcut. Güncelleme, V12.1.3.0.RFDEUXM yapı numarasıyla geliyor ve bu ayın güvenlik yamasını da içeriyor.

Bu yeni güncelleme “Kararlı Beta” aşamasındadır ve bu nedenle, yalnızca sınırlı sayıda kullanıcı için kullanılabilir. Çok yakında  güncelleme önümüzdeki günlerde bu telefonların diğer varyantları olan Global, Rusya ve Endonezya versiyonları da yayınlanacak. Çok yakında ülkemize belirtilen Xiaomi modellerinin Android 11 güncellemeleri gelecektir. Ayrıntılar için bizi izlemeye devam edin.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.