Güncel Teknoloji Haberleri Şubat 22, 2021 18:56

Rollme Hero Akıllı Saat Büyük İndirimle Satışa Sunuldu!

Çinli üretici akıllı telefon özelliklerine sahip Rollme Hero akıllı saati satışa sunuldu. Bu saate sahip olan akıllı telefon taşımasına gerek yok.
Rollme Hero Akıllı Saat Büyük İndirimle Satışa Sunuldu!

Giyilebilir teknoloji pazarına olan ilgi gün geçtikçe büyüyor. Akıllı saatler oldukça popüler hale geldi. Bir süre önce satışa sunulan Rollme Hero akıllı saat büyük indirim ile Banggood’da alış veriş sitesinde göründü. Standart satış fiyatının oldukça altına satışa sunulan akıllı saat gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. Akıllı saatin en önemli özelliklerinden bir tanesi akıllı telefon özelliklerine sahip olması.

Rollme Hero Akıllı Saat Teknik Özellikler ve Satış Fiyatı

Akıllı saat çerçevesiz tasarımı ile dikkat çekiyor. Android 10 işletim sistemi yüklü olarak gelen akıllı saat Google Play çevrimiçi mağazasını destekliyor. Cihaz ekrana gömülü 8 megapiksel kamera ve 13 megapiksel ana kamera ile geliyor. MediaTek Helio P22 tek yonga seti kullanan akıllı saatin farklı RAM ve dahili depolama alanı seçenekleri mevcut. 3 veya 4 GB RAM ile satın satın almanız mümkün. Ayrıca 32 veya 64 GB dahili depolama alanı seçenekleri bulunuyor. Akıllı saat 1600 mAh pil ile geliyor. 4G LTE hücresel iletişimi destekleyen akıllı saat enerji tasarrufu modunda 10 gün kullanım imkanı sunuyor. Akıllı saatin diğer özellikleri ise; yüz ile kilit açma, GPS, pusula, altimetre ve barometre yer alıyor.

Büyük indirimle Banggood’da satışa sunulan akıllı saatin standart fiyat 400 dolar indirimli satış fiyatı ise 200 dolar.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.