Şubat 22, 2021 16:56

3. Nesil AirPods İlk Kez Görüntülendi! E Bu AirPods Pro?

3. Nesil AirPods ilk defa görüntülendi. Kulaklık sektörünü baştan aşağı değiştiren AirPods 3. Nesil ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
3. Nesil AirPods İlk Kez Görüntülendi! E Bu AirPods Pro?

Beats’ın satın alınmasıyla birlikte kulaklık sektörüne giriş yapan Apple, AirPods kulaklıklar ile sektöre yeni bir yön vermişti. 2 farklı nesil ve 3 farklı ürün ortaya koyan Apple, 3. nesil AirPods ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen yeni kulaklığın görünümü ise bilinmiyordu. Ta ki bugüne kadar.

 52audio tarafından yayınlanan görseller 3. nesil AirPods modelini ilk defa gün yüzüne çıkarttı. İlk bakışta “E bu AirPods Pro!?” diyebileceğiniz görsel, her iki modelin tasarımının birbirine oldukça yakınlaştığını gösteriyor.

İlk iki nesilde aynı tasarıma sahip olan AirPods, dikey ince ve uzun bir kutuya sahipken kulaklıklar, silikonsuz ve uzun bir yapıdaydı. AirPods Pro ise kısa ve geniş bir kutuya sahipken kulaklıklarda daha kısa ve silikonlu bir yapıdaydı.

Görünen o ki 3. nesil AirPods için Apple, kutuyu ve kulaklıkları kısaltarak karşımıza çıkacak. Pro modelden tasarım konusundaki en büyük fark ise silikon başlıklar olacak. Donanım tarafında ise AirPods Pro ile kullanılmaya başlanan başınç eşitleme için kullanılan havalandırma sistemi yeni modelde de kullanılacak.

Yeni modelin Mart ayında düzenlenecek bir etkinlikte iPad Pro ile birlikte resmiyet kazanması bekleniyor. O güne kadar yaşanan tüm sızıntıları ilk olarak öğrenmek için bizi takip etmeyi unutmayın.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.