Güncel Teknoloji Haberleri Şubat 21, 2021 15:28

Huawei FreeBuds 4i Tanıtıldı! Performans ve Uygun Fiyat Bir Arada

Huawei FreeBuds 4i Tanıtıldı! Performans ve Uygun Fiyat Bir Arada

Huawei FreeBuds 4i Çinli şirketin ürün yelpazesine dahil ettiği son ürün oldu. Kablosuz kulaklık fiyat / performans odaklı bir ürün.

Huawei kablosuz kulaklık pazarında etkisini her geçen gün artıyor. Şirket bugün sessiz sedasız Huawei FreeBuds 4i modelini Çin’de resmen duyurdu. FreeBuds 4i iyi tasarım, yüksek kalite ses efektleri, aktif gürültü engelleme (ANC), gürültüsüz ses deneyimi ve daha uzun pil süresiyle dikkat çeken bir kulaklık olmayı başarıyor.

FreeBuds 4i, aktif gürültü engelleme özelliğini kullanarak ses dalgalarını tanımlayıp orijinal sesi nötralize ederek arka plan gürültüsünü mümkün olduğu ölçüde azaltıyor. 3D biyonik tasarıma sahip olan kulaklıkta, her iki kulaklıkta da çift dokunma ya da uzun basma kontrolleri mevcut. Sol veya sağ kulaklığa çift dokunarak, müziği çalabilir / duraklatabilir / değiştirebilir ve aynı zamanda görüşmeye katılabilirsiniz. Uzun basışla, kullanıcı Aktif Gürültü Engellemeyi (ANC), şeffaf modu etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve bunların her ikisini de iptal edebilir.

Huawei FreeBuds 4i pil ömrüyle dikkat çekiyor

FreeBuds 4i’de her kulaklıkta 55mAh pil ve şarj kutusunda ise 215mAh pil bulunur. Normal kullanımda ANC aktifken 7,5 saate kadar, devre dışı bırakıldığında ise 10 saate müzik dinleme sağlanabiliyor. Kulaklıkların hazne içerisinde şarj olması 60 dakika, kutunun tam şarj olması da 90 dakika sürüyor. Kulaklık hazne ile birlikte ise toplamda 22 saat kullanım sağlıyor.

Hızı ve daha verimli bağlantı için Bluetooth 5.2 standardını kullanan FreeBuds 4i siyah, beyaz ve kırmızı renklerde çıkış yapıyor. İlk etapta Çin pazarını hedefleyecek kulaklık 499 yuan / 75 $ fiyat etiketi taşıyor. Kulaklığın çok geçmeden küresel çapta satışa sunulması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.