Güncel Teknoloji Haberleri Şubat 20, 2021 19:57

Android 12 Bu Cihazlara Geldi! Hemen İndirin

İki gözümüzün çiçeği olan Android 12 nihayet geldi. Beta olarak yayınlanan işletim sistemi şu sıralar Google Pixel cihazlarda kullanılmaya başlandı.
Android 12 Bu Cihazlara Geldi! Hemen İndirin

Android dünyasının merakla beklenen işletim sistemi olan Android 12 beta olarak kullanıcılarının karşısına çıktı. Aylardır milyonlarca kullanıcı tarafından beklenen işletim sistemi duyurulduğu günden bu yana bizim de haberlerimizde eksik olmuyor. Çeşitli yenilikleri ve güvenlik özelliklerini beraberinde kullanıcılara getiren güncelleme şu sıralar Google Pixel cihazlarda test edilmeye başlandı bile. Diğer telefon modellerine ne zaman geleceği henüz duyurulmayan cihaz Pixel sahibi kullanıcıların yüzünü güldürmeye başladı.

Android 12’nin özelliklerinden bahsederek haberimize geçmek istiyoruz. Gelişmiş gizlilik seçenekleri ile daha güvenli bir kullanım düzeyi sunan yeni işletim sistemi geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ile oldukça iddialı bir yapıya kavuştu. Daha hızlı ve daha duyarlı bildirim seçeneklerini de bizlere sunan güncelleme bildirimleri daha kolay bir şekilde yönetme fırsatı sunacak. Wi-Fi bağlantı noktasında da daha duyarlı olacak olan işletim sistemi dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olma konusunda ilerleyecek.

Android 12

Android 12

Bugün Google tarafından yapılan duyuru ile edindiğimiz bilgilere göre işletim sisteminin beta sürümü Pixel telefon kullanıcılarına sunuldu. Bölgelere bağlı olarak yayınlanan güncelleme henüz tüm telefon modellerine gelmezken şu sıralar Pixel telefonlarda kullanılmaya başlandı. Kullanıcılar henüz beta sürümü deneyimleyebilirken tam sürümün de önümüzdeki aylarda yayınlanması bekleniyor. Bir nevi test amacıyla yayınlanan güncelleme er ya da geç diğer akıllı telefonlarda da kendini gösterecek.

Android 12 İşte Bu Cihazlara Geldi

— Pixel 3a
— Pixel 3a XL
— Piksel 3
— Pixel 3 XL
— Pixel 4a 5G
— Pixel 4a
— Piksel 4
— Pixel 4XL
— Pixel 5

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.