Mobil Şubat 19, 2021 9:28

Samsung Galaxy Book Go, Çok Alengirlisin Hayatım!

Samsung son yıllarda tablet üretimine çok önem veriyor. Bu yakınlarda Samsung Galaxy Book Go model tablet görücüye çıkacak.
Samsung Galaxy Book Go, Çok Alengirlisin Hayatım!

2020 yılının Aralık ayında Güney Koreli teknoloji devi, Avrupa Fikri Mülkiyet Ofisi ile birlikte Book Go model adını aldı. Samsung Galaxy Book Go bir tipster tarafından sızdırıldı. Galaxy Book Pro’nun ve Galaxy Book Go cihazlarının temel özelliklerini paylaştı. Sızıntı yapan kişi, bu cihazların Mayıs ayında piyasaya çıkacağını söyledi.

Sızıntılara göre Book Go modeli yüksek seviyeli bir Qualcomm işlemciden güç alacak. Ekranı Full HD çözünürlüğe sahip ve 14 inç boyutunda olacak. İşletim sisteminin ise Windows 10 Home olması bekleniyor. Galaxy Book Go’nun iki işlemci seçeneğiyle geleceğine dair söylentiler var. Snapdragon 7c destekli ve 4 GB LPDDR4x RAM ve 128 GB UFS dahili depolama alanına sahip olacak. Snapdragon 8cx ile karşılaştırıldığında yüzde 10’a kadar CPU performansı ve yüzde 40’a kadar gelişmiş GPU performansı Bu model, 8 GB LPPDD4x RAM ve 256 GB UFS depolama alanına sahip olacaktır.

Sammobile yakın zamanda piyasaya sürülecek olan Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360’ın temel özelliklerini sızdırmıştı. Bu modellerin 13 inç ve 15.6 inç ekranlarla gelmesi bekleniyor. Yukarıda bahsedilen kaynak, Galaxy Book Pro’nun özelliklerini ortaya çıkarmak için başka bir poster paylaştı. Book Pro ile ilgili sızıntı Full HD AMOLED ekran olduğunu ve i3, i5 ve i7 gibi Intel 11. Nesil CPU sürümlerinde geldiğini belirtiyor. Yakın zamanda resmi özelliklerinin tam olarak duyurulması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.