Güncel Teknoloji Haberleri Şubat 17, 2021 21:55

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 Kutu Açılışı! Saat Pazarı Fena Karışacak

Akıllı saat denince akla gelen ilk markalardan birisi olan Amazfit'in amiral gemisi ürünleri Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 kutusundan çıkıyor
Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 Kutu Açılışı! Saat Pazarı Fena Karışacak

Akıllı saatler son dönemde oldukça popüler bir hale geldi. Özellikle evde kaldığımız bu dönemde akıllı saatler ile hem gün içindeki hareketlerimizi, hem uykumuzu, hem de kal atış hızımızı kontrol edebiliyoruz. Dün paylaştığımız bir haber ile Amazfit Türkiye pazarına resmen giriş yaptığını duyurduk. Biz de markanın iki amiral gemisi saati olan Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 kutu açılışı yaparak saatlerin bize ne sunduğunu paylaşmak istedik.

Zira Amazfit bildiğiniz üzere Xiaomi‘nin giyilebilir ürünlerini (Mi Band dahil) üreten Huami‘nin bir markası ve bu marka sadece akıllı saat ile değil birçok ürün ile kendi ekosistemini ortaya koymuş bir üretici. Akıllı baskülden tutun da akıllı ayakkabıya kadar birçok ürünü olan Amazfit kullanıcıların istediği tüm detayları bizlere sunuyor. Önümüzdeki süreçte diğer ürünleri de inceleyeceğiz.

Ürünlerin rakip ürünlere göre birçok avantajı var. Tüm bunları incelemede sizlerle paylaşacağız. Amazfit tarafından geliştirilen BioTracker 2 PPG biyolojik izleme optik sensörü, 6 eksenli hızlanma sensörü, 3 eksenli jeomanyetik sensör, hava basıncı sensörü, jiroskopik sensörler, Ortam ışığı sensörü gibi çok özel sensörler ile sağlık konusunda ürünün başka bir seviyede olduğunu belirtelim. Bununla birlikte her iki akıllı saatte de aramalar, müzik çalma ve sesli asistan için hoparlör ve mikrofon bulunuyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve ürünlerin kutusunu birlikte açalım. Her iki ürünü de farklı telefonlar ile eşleştirdik ve ikisinin birden pillerini %100 şarj edip iki ayrı kolumuza taktık. Videoya geçmeden önce şunu tüm içtenliğimiz ile söyleyebiliriz ki ürünler gerçekten de beklediğimizden çok daha kaliteli görünüyor. Yorumlarınızı video altına bekliyoruz.

Video biraz uzun oldu ama dakika dakika video içinde ne bulacağınızı sizlerle paylaşmak istedik. Merak ettiğiniz yerden videoyu izlemeye başlayabilirsiniz…

  • 00:00 – 02:11 Giriş ve Teknik Özellikler
  • 02:12 – 04:25 Amazfit GTR 2 Kutu Açılışı
  • 04:26 – 04:47 Apple Watch Mağduru
  • 04:48 – 05:42 AmazFit GTR 2 Teknik Özellik Anlatımı
  • 05:43 – 07:40 Amazfit GTR 2 Zepp Uygulaması ile Eşleştirme
  • 07:41 – 09:50 Amazfit GTS 2 Kutu Açıılşı
  • 09:51 – 13:19 Genel Deneyimler ve Arayüz

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.