Güncel Teknoloji Haberleri Şubat 15, 2021 15:42

MediaMarkt Stokları Eritiyor! Acele Eden Bu Fırsattan Yararlanıyor

MediaMarkt Stokları Eritiyor! Acele Eden Bu Fırsattan Yararlanıyor

Evde kaldığımız şu süreçte teknoloji ile oldukça haşır neşir oluyoruz. Birçok kişi iş yerini evdeki bilgisayarına taşırken okula gitme alışkanlığımız da bu süreçte doğal olarak oldukça değişti. Teknolojiye ihtiyacımızın arttığı bugünlerde MediaMarkt stokları eritecek bir kampanyaya başladı. Kampanya 26 Şubat tarihine kadar farklı tekliflerle devam edecek. 400’e yakın üründeki indirimleri hafta içi mağazalarda, 7/24 mediamarkt.com.tr adresinden takip edebileceksiniz.

Biz her zaman olduğu gibi bu kampanyada öne çıkan ve sizin de ilginizi çekeceğini düşündüğümüz indirimleri paylaşmak istiyoruz. İndirimleri buradaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

iPhone SE 64 GB 

iPhone almak istiyor ama çokta para vermek istemiyor musunuz? O zaman indirimdeki iPhone SE 64GB  modeli tam size göre. Stokları eritiyoruz kampanyası dahilinde telefon 4.899 TL’den satın alabiliyorsunuz. iPhone SE modelinin donanımının çok yüksek bir donanım olduğunu da belirtelim. Kendisi küçük olsa da tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürün diyebiliriz.

iPhone SE

iPhone SE

JBL Tune 500BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık 

Kulaklık kullanımı yine evde kaldığımız süre zarfı içinde bir hayli arttı. Zira online ders ya da toplantı yaparken kulaklar sayesinde kimseyi rahatsız etmeden ve daha fazla konsantre olarak konuya odaklanabiliyoruz. Kablolu kulaklar gibi düşük gecikme ile oldukça öne çıkan JBL Tune 500BT Kablosuz Kulaklık ise ses performansı ile hem oyun hem de günlük kullanım için oldukça uygun bir ürün. Gündüz ebeveynler toplantı vs yaparken kullanabilir ve akşam da çocuklar oyun onarken müzik dinlerken bu ürünleri rahatlıkla kullanabilir.

Samsung 27 inç SE332 FHD 1MS 75HZ HDMI Gaming Monitör

Evde kaldığımız bu süreçte iyi bir monitöre kim hayır diyebilir ki? Samsung’un fiyatına göre odlukça fazla özellik sunan yeni nesil SE332 monitörü 75Hz ekran tarama hızı ve 1ms tepki süresi ile oyuncuları kendisine çekerken mükemmel dizi ve film izleme deneyimi de bizlere sunuyor. Bu kampanya dahilinde ürünün fiyatının 1.087 TL olduğunu belirtelim.

AXEN AX58LEDJ203 58″ 147 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV Siyah

Büyük ekran bir televizyon istiyor ve çokta para vermek istemiyor musunuz? O zaman Axen marka 58 inç boyutundaki bu ürünü sizlere şiddetle öneriyoruz. Zira bu televizyonda Android işletim sistemi ve kendinden de uydu alıcısı var. 4K çözünürlüğe sahip bu ürünün fiyatının da 3.997 TL seviyelerine geldiğini belirtelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.