Güncel Teknoloji Haberleri Şubat 15, 2021 12:14

Amazfit Türkiye Pazarına Resmen Girdi! Hoş Geldin Dünya Güzeli

Giyilebilir ürünler pazarında oldukça önemli bir yere sahip olan Amazfit Türkiye pazarına giriş yaptığını duyurdu. İşte detaylar...
Amazfit Türkiye Pazarına Resmen Girdi! Hoş Geldin Dünya Güzeli

Akıllı saat denince akla gelen ilk markalardan birisi de Amazfit oluyor. Marka sadece akıllı saat ve bileklikleri ile sektörde değil. TWS spor kulaklıkları, akıllı koşu bantları, akıllı vücut yağ ölçümü, spor malzemeleri ile de kullanıcılara farklı çözümler sunuyor. Spor ve sağlıkla ilgili yenilikçi donanımları da bizlere sunuyor. Amazfit Türkiye pazarında başarılı olabilir mi derseniz o zaman size markanın hangi pazarlarda lider olduğunun bilgisini de verelim.

Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Japonya dahil olmak üzere 70’den fazla ülke ve bölgede yer alan Amazfit markası, IDC küresel giyilebilir cihaz pazarı izleme raporuna göre; 2020’nin ilk yarısında sağlık alanında fark yaratan teknolojilere sahip akıllı saatleriyle İtalya, İspanya, Hindistan başta olmak üzere çok sayıda bölgede yetişkin saat pazarının en büyük payına sahip. Yani markanın başarısız olma gibi bir şansı yok.

Amazfit Türkiye Murat Sungur Özkan’a Emanet

Türkiye’deki resmi operasyonuna 2020 yılı sonunda başlayan teknoloji devinin Türkiye’deki liderliğini akıllı telefon ve tüketici elektroniği sektörünün deneyimli ismi Murat Sungur Özkan yürütüyor. Amazfit markasının  Amazfit akıllı saatler, Alman iF Endüstriyel Tasarım Ödülü ve Red Dot Tasarım Ödülü gibi kazandığı çok sayıda saygın ödülle de dikkat çekiyor.

Hem Amazfit markasına hem de Murta Bey’e başarılar diliyoruz. Biz de Amazfit ürünlerini önümüzdeki günlerde sizler için inceleyecek ve detayları aktaracağız. Giyilebilir ürünler son dönemde oldukça önem kazandı ve Amazfit ürünleri de bu gereksinimi oldukça iyi bir şekilde karşılıyor…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.