Akıllı Telefon Şubat 12, 2021 16:54

Google Play Store en güncel sürümü indirin ve yükleyin!

Google Play Store en güncel sürümü indirin ve yükleyin!

Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Google Play Store yeni bir sürüme yükseltildi. Yeni sürüm nasıl yüklenir?

Android ekosisteminde resmi uygulama indirmek ve güncellemeleri sürdürebilmek için Play Store’u kullanıyoruz. Peki Google’ın bu resmi uygulama mağazasını da güncellediğini biliyor muydunuz. Google bu işlemi daha çok sistem alt yapısında yani siz farkında olmadan yapıyor.

Sık sık güncellenen resmi mağazada görsel değişimler her zaman olmuyor tabii, ancak hem varsa bir değişiklik hem de alt yapıdaki tüm düzeltme ve geliştirmeleri anında kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için Play Store’u elle yükseltebilirsiniz. Bu haberimizde resmi uygulama mağazasının son sürümüne ve nasıl yüklendiğine değineceğiz.

Google Play Store paralı

Dilerseniz yeni sürümün Android cihazınıza otomatik olarak yüklenmesini beklersiniz ya da en son sürüme ait APK dosyasını haberimizin devamında indirip yükleyebilirsiniz.

Google Play Store APK nasıl yüklenir?

Android cihazınızda GooglePlay Store uygulamasına giriş yapın. “Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Google Play’in 17.8.14 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın ya da yükleme esnasında bunu aktif edebilirsiniz.

Google Play 24.0.32 APK indir

Yükleme sonrası Play Store’un açılmasına bir sorun ile karşılaşırsanız alt bölümde öncesi sürümlere ait APK dosyalarını bulabilirsiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.