Mobil Şubat 11, 2021 13:57

OnePlus 9 ve 9 Pro Vampir misiniz Gardaş? Batarya…

OnePlus 9 ve 9 Pro Mart ayında piyasaya sürülecek, bu nedenle batarya kapasitesi de duyuruldu. Her anlamda güçlü bir seri olacak.
OnePlus 9 ve 9 Pro Vampir misiniz Gardaş? Batarya…

Yeni sızıntılara göre Mart ayında OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro resmiyet kazanacak. Lansmandan sonra fiyatı belli olacak. OnePlus 9 serisinin batarya kapasitesi ile ilgili yeni haberler ortaya çıktı. Ayrıca kamera ve yonga seti bilgileri de mevcut. Güvenilir tahmincilerden biri olan Max Jambor yeni bilgileri paylaştı.

Max Jambor’un açıkladığına göre OnePlus 9 ve 9 Pro 4500 mAh batarya ile donatılmıştır. Ayrıca Samsung’un yaptığı gibi şarj aletini kutudan çıkarma durumu söz konusu olmayacak. Kutuda şarj cihazı da yer alıyor. Tipster henüz hızlı şarj bilgilerini tam olarak öğrenemediği için sadece tahminde bulunabiliyor.

OnePlus 9’un 1080 x 2400 piksel Full HD + çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunan 6,55 inç AMOLED düz ekranla geleceğini eski raporlardan öğrenmiştik. Ayrıca 16 MP özçekim kamerası da yer alacak. Tasarım OnePlus 8T’ye çok benzeyecek. OnePlus 9’un üçlü kamera sistemi, bir Sony IMX689 48 MP birincil lens, 48 ​​MP bir ultra geniş lens ve henüz özellikleri bilinmeyen bir başka lensin daha olması bekleniyor.

Büyük olasılıkla 65W hızlı ve 30W kablosuz şarja sahip olacak 9 Pro, 6.78 inçlik eğimli kenarlı bir ekrana sahip olabilir. Quad HD + çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı üretmesi bekleniyor. 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile gelebilir. Kameralarının belirli ayrıntıları biliniyor, ancak sızdırılan çekimleri OnePlus’ın OnePlus 9 Pro’da gelişmiş bir kamera kurulumu için Hasselblad ile birlikte çalıştığını ortaya çıkardı. 4500 mAh bataryasının uzun süre dayanacağını öngören tipster, ayrıntılı bilgi verecek. Biz de sizlerle paylaşacağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.