Mobil Şubat 10, 2021 18:14

Samsung Galaxy S20 FE 5G, One UI 3.1 İle Muazzam!

Samsung Galaxy S20 FE 5G kullananlara müjde! Yılın ilk güncellemesi One UI 3.1 yayımlandı. 4G modellerine de yakında gelecek.
Samsung Galaxy S20 FE 5G, One UI 3.1 İle Muazzam!

Samsung, Android 11 güncellemesini S20 FE cihazlarına 2020 yılının son ayında vermişti. Samsung Galaxy S20 FE 5G modeline ikinci güncelleme olan One UI 3.1 verilmeye başladı. ETA Şubat 2021’de verilmesi beklenirken Samsung’un yaptığı bu sürpriz çok şaşırttı.

Geçen ay eleştirilerin odağı olan Galaxy S21 serisini tanıtıp piyasaya süren Samsung, aynı anda yeni One UI 3.1 güncellemesini de tanıttı. Bu yeni kullanıcı arayüzü, Geliştirilmiş Performans, Özel Paylaşım, Görüntülerde GPS konum verilerini kaldırma, daha fazla Kilit Ekranı widget’ı, Arka Planda Video Görüşmesi, Ana Ekranda Google Keşfet ve daha fazlası için birkaç iyileştirme getiriyor.

Ayrıca Samsung Galaxy Tab S7 serisine de bu yeni güncellemeyi verdi. Sammobile’ın izniyle G781BXXU2CUB5 numaralı yazılım güncellemesi, İngiltere, İsveç, Norveç, Fransa, Almanya, Hollanda, Danimarka, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Portekiz, Romanya, Yunanistan, İspanya, Slovenya gibi pek çok Avrupa ülkesine dağıtıldı. Güncelleme yakında küresel olarak verilecek.

1.708 MB boyutundaki güncelleme Şubat 2021 tarihli en son güvenlik yamasını da içeriyor. Yalnız S20 FE 5G’nin aldığı güncellemeden daha farklı bir güncelleme 4G versiyonuna verilebilir. Yine güvenlik yaması içinde olacak ancak bazı ufak tefek farklılıklar da yer alacak. Ülkemizde 4G versiyonu satışa sunulduğu için 5G güncellemesinin hemen arkasından 4G güncellemesinin verileceğini söyleyebiliriz. Yeni haberler için bizi izlemeye devam edin.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.