Mobil Şubat 4, 2021 17:53

MK101 Hoparlör, Seni Gidi Fındıkkıran! Çok Uygun Çok!

Malumunuz bluetooth hoparlörler eskiden çok pahalıydı. Artık alternatifler arttıkça rekabet de artıyor. MK101 Hoparlör sudan ucuz.
MK101 Hoparlör, Seni Gidi Fındıkkıran! Çok Uygun Çok!

“Hem AirPods tasarımına sahip olayım, hem uygun fiyatlı olsun, hem şirin olsun, hem şöfor mahalli hem de elli kuruş olsun” diyorsanız tam size göre bir haberimiz var. MK101 Hoparlör birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Üstelik sadece 12.99 Dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Hem küçük hem kulaklık görünümünde olması da büyük avantaj.

Akuamarin, şeftali, gök mavisi, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle gelen hoparlör 5 ila 8 saat idare edebilecek 1200 mAh bataryaya sahiptir. USB bağlantı noktası, Bluetooth 5.0, açma ve kapama düğmeleri, TF kart yuvasına kadar değişen panellere sahiptir. Üstelik sadece 22 cm x 10 cm x 9 cm ölçülerine sahiptir. Alışveriş sitesi Gearbest’ten satın almak mümkündür.

MK101 hoparlör

MK101 Soundbox bluetooth hoparlör

Kullanıcı FM Radyo’yu ayarlayabilir veya bir TF kartı ve USB kablosunu takarak müziğin keyfini çıkarabilir. Ayrıca, kolay ve sorunsuz erişim için bir AUX kablo bağlantı noktası vardır. Hatta HD mikrofona sahiptir. MK1010 SoundBox, birinci sınıf ses üretecek 2 inçlik ağır, düşük tonlu bir hoparlörü mevcuttur.

Hem hoparlör hem radyo olma özelliğine sahip MK101 SoundBox, ülkemiz için 102 TL fiyat etiketiyle Gearbest üzerinden satın alınabilir. Yurtdışından getirterek sahip olabileceğimiz bu ürünün ülkemizde resmi olarak satışa sunulup sunulmayacağına dair şimdilik bilgi mevcut değil.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.