Mobil Şubat 3, 2021 21:52

Ayol Üstüme İyilik Sağlık! Samsung Galaxy F62 Müthiş!

Galaxy M62'nin paralel evrendeki yansıması olan ve bazı farklarla gelecek olan Samsung Galaxy F62 harika özelliklerle yolda.
Ayol Üstüme İyilik Sağlık! Samsung Galaxy F62 Müthiş!

Hem cici hem karizmatik olmayı başaran phablet, Galaxy M62 ile benzer özelliklere sahip olacak. Şimdilik boyutunu bilmiyoruz ancak büyük Full HD+ çözünürlüğe sahip AMOLED ekranla gelecek. Üstelik Samsung Galaxy F62  Hindistan pazarında oldukça uygun bir fiyata piyasaya sürülecek. Tahminen 340 Dolardan daha uygun bir fiyatla satılacağı için Samsung’un satış oranları ciddi anlamda artıracaktır.

En son bilgileri sızdıran Mukul Sharma, M ve F serisinin Hindistan’da 25.000 ₹ altında satışa sunulmasının yanı sıra Exynos’un amiral gemisi yonga setiyle geleceği için tam bir fiyat performans telefonu olacağı görülüyor. Qualcomm Snapdragon 765G 5G yonga setiyle kıyaslanan bir afiş ortaya çıktı. Samsung belli ki F62’nin Snapdragon performansıyla yarışmasını hedefliyor.

Yakın tarihli bir Geekbench listesi, Galaxy F62’nin Exynos 9825 amiral gemisi yonga setine sahip olacağını gösteriyor. Hatırlatalım, Exynos 9825, 2019’dan itibaren Galaxy Note 10 Serisine güç veriyor. İlginç bir şekilde, bu yonga seti (7nm üzerine inşa edilecek ilk Samsung SoC), varsayılan olarak 4G olmasına rağmen, bir Exynos 5100 modem ile eşleştirildiğinde 5G’ye hazırdır. Dolayısıyla Samsung’un Galaxy F62’yi 5G cihaz olarak getirerek herkesi şaşırtması mümkün.

Samsung Galaxy F62 bir süredir dedikodulara konu oldu. Galaxy F62 olarak adlandırılan SM-E625F / DS model numaralı FCC üzerinde yapılan bir liste, NFC, 25W şarjlı 7000 mAh pil gibi özellikleri ortaya koyuyor. Beklenen diğer özellikler arasında dörtlü kamera, 256 GB’a kadar depolama, USB-C ve 3,5 mm ses jakı bağlantı noktaları, Android 11 çalıştırma ve daha fazlası yer alıyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.