Mobil Şubat 2, 2021 17:51

Umidigi A9 Max Gökten RAM Yağdırıyor! Neredeyse Beleş!

"Arabada beş evde onbeş" mi bilemiyoruz ama 8 GB olduğu kesin. Umidigi A9 Max uygun fiyata pek çok harika özellik sunuyor.
Umidigi A9 Max Gökten RAM Yağdırıyor! Neredeyse Beleş!

Umidigi ağır ve derinden geliyor. 2021 yılında “Big Bang” yaşanması çok olası. Umidigi, geçen yıl A9 Pro modelini satışa sunmuş ve büyük bir ilerleme kaydetmişti. Bu kez Umidigi A9 Max ile yeni satış rekoru kırmayı hedefliyor. Selefine kıyasla yeni ve bazı önemli güncellemeler içerecek olan yeni telefona yakından bakalım.

Ortaya çıkan yeni renderlara göre A9 Max yeni kamera tasarımı ve 8 GB RAM ile geliyor. 200 Dolardan daha uygun bir fiyata 8 GB RAM sunması satış oranına mutlaka yansıyacaktır. Ayrıca yine selefine nazaran daha iyi bir termometre sensörü barındıracak.

A9 Max, 6.3 inç Full HD+ ve çift taraflı kavisli 2.5D ekrana sahip olacak. Çerçevesi metalden olacak. Ön tarafta 24 MP özçekim kamerası, arka tarafta ise 48 MP ana kamera yer alacak. Dörtlü bir arka kamera modülüyle gelecek. Şimdilik diğer kameralar hakkında bilgi yok ancak yakın zamanda telefonun tüm özellikleri ortaya çıkacak. Ayrıca Android 11 ile kutudan çıkması bekleniyor.

Mart ayında 200 Dolardan daha uygun bir fiyata satışa sunulması bekleniyor. Yalnız Umidigi’nin kuruluş yıldönümü vesilesiyle resmi sayfada yapılacak olan çekilişle telefonu kazanmak da mümkün. Şirket belirli sayıda telefonu eşantiyon olarak dağıtacak. Bu sayede etkili bir reklam yapmış olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.