Mobil Şubat 1, 2021 19:51

Şubat’ta Şampiyonlar Ligi Var! POCO, Samsung, realme…

Önümüzdeki hafta, akıllı telefonlar için yıldızlar geçidi olacak. POCO, Samsung, Realme, Itel yeni telefonlarının lansmanını yapacak.
Şubat’ta Şampiyonlar Ligi Var! POCO, Samsung, realme…

2021 yılı bomba gibi geldi. Kulaktan kulağa yayılan haberler gibi resmen ilan edilenler de var. Önümüzdeki hafta yeni bir ay başlıyor. POCO M3, Samsung Galaxy M02, realme X7 ve Itel A47 haftaya tanıtılacak.

Özellikle Afrika pazarını hedefleyen Transsion şirketi Asya’da da Infinix, Itel ve Tecno markaları adı altında da telefon üretiyor. İşte şirketin yeni telefonu Itel A47, 1 Şubat itibariyle Hindistan pazarına dahil olacak. Hindistan, Çin ve Afrika’da satışa sunulacağı öngörülen telefon, bütçe dostu olacak. Giriş segmentinde yer aldığı için Android Go işletim sistemiyle gelecek. Bütçesi çok kısıtlı olanlar için ideal.

POCO M3 ise 2020 yılının son aylarında duyuruldu ve merakla bekleniyor. Yine uygun fiyatlı bir telefon olduğu için peynir ekmek gibi satacağını tahmin ediyoruz. POCO M3 de 2 Şubat itibariyle satışa sunulacak.

POCO ile aynı gün Samsung Galaxy M02 de piyasaya sürülecek 100 Dolar’dan az bir fiyata 6.5 inçlik ekran, Snapdragon 450 yonga seti ve 5000 mAh batarya sunuyor. Giriş segmentinde fazla iddialı olduğunu söylemek mümkün.

Ve sıra geldi amiral gemisine… realme X7 ve realme X7 Pro  da Şubat ayının ilk haftasında duyurulacak. 4 Şubat’ta lansmanı Hindistan’da yapılacak. Her iki telefonda da 5G özelliği mevcut. Biri Dimensity 800u, diğeri ise Dimensity 1000+ yonga setiyle gelecek. Şubat ayının bereketiyle geleceğini söylersek abartmış olmayız. Gelişmeleri merakla bekliyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.