Güncel Teknoloji Haberleri Ocak 28, 2021 15:59

Blackview BL8000 ultra sağlam akıllı telefon çok yakında geliyor

Geçtiğimiz ay Dimensity 800 ile çalışan BL6000 Pro modelini satışa sunan firma şimdi de Blackview BL8000 çok yakında tanıtmaya hazırlanıyor.
Blackview BL8000 ultra sağlam akıllı telefon çok yakında geliyor

Özellikle piyasaya sürdüğü ultra sağlam akıllı telefonları ile bilinen firma yeni telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay Dimensity 800 yonga seti ile çalışan dayanıklı akıllı telefonu BL6000 Pro modelini satışa sunan firma işi daha da ileri götürüyor. En yeni akıllı telefonu Blackview BL8000 modeli 6nm Dimensity 1200 yonga seti ile gelecek ve bu yonga setini kullanan ilk ultra sağlam akıllı telefon olacak.

Blackview BL8000 ultra sağlam akıllı telefon özellikleri

Akıllı telefon firmanın daha önceki telefonlarında olduğu gibi dayanıklı ve ultra sağlam olarak tasarlandı. Akıllı telefon 6nm Dimensity 1200 yonga seti ile gelecek ve akıllı telefon sektöründe bir ilki başaracak. Telefon 5G desteğine sahip olacak. 8/12GB RAM olması beklenen telefonda 128GB dahili depolama alanı olacak. Firma tarafından telefon zorlu koşullarda çalışmaya uygun olarak tasarlandı. Firmanın amiral gemisi akıllı telefonu olarak piyasaya çıkacak olan telefonu hakkında diğer donanım özellikleri netleşmiş değil. Telefonun 2021 yılı ikinci çeyreğinde tanıtılması ve kısa bir süre içinde satışa çıkmasını bekliyoruz.

Blackview BL8000

Ultra sağlam olarak üretilen telefon özellikle zorlu çalışma koşullarında çalışanlar ve macera seven kullanıcılar için oldukça ideal. Aynı zamanda yüksek donanım özellikleri ile günlük kullanımda da bir çok kullanıcının isteklerini karşılayacak seviyede.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.