Mobil Ocak 27, 2021 17:53

Apple Watch Series 6 Black Unity duyuruldu! Yeni Apple Watch’un farkı ne?

Apple bugün sürpriz bir şekilde yepyeni akıllı saatini duyurdu. Peki Apple Watch Series 6 Black Unity neler sunuyor? İşte tüm detaylar!
Apple Watch Series 6 Black Unity duyuruldu! Yeni Apple Watch’un farkı ne?

Apple bugün sessiz sedasız bir şekilde yeni Apple Watch sürümünü duyurdu. Resmi web sayfası üzerinden yapılan açıklamayla resmiyet kazanan Apple Watch Series 6 Black Unity, siyahilerin kültürünü ve tarihini tanıtmak ve kutlamak için sunulan özel bir seri.

Sınırlı sayıda üretilecek olan akıllı saatin teknik detaylarına baktığımızda ise Apple Watch Series 6 modelinden hiç bir farklılık olmadığını görüyoruz.

Özel bir kordona ve kadrana sahip olan akıllı saat, ırkçılığa karşı durmak ve siyahilerin kültürlerine dikkat çekmek için üretilmiş. Böylesi özel bir modelle birlikte duyurulan kadranlar ise bu modele özgü kalmayacak ve watchOS 7.3 sürümüyle birlikte diğer Apple Watch modellerinde de kullanılabilecek.

Akıllı saatin fiyatı ise GPS varyasyonu için 399 dolar olarak açıklanırken hücresel bağlantı destekleyen varyasyon içinse 499 dolar olarak belirlenmiş.

Saate ek olarak duyurulan Black Unity Sport Band isimli kordonun fiyatı ise 49 dolar olarak açıklandı.

Irkçılığa karşı mücadele eden kurumlardan olan Apple, ayrıca kullanıcılarını Unity Activity Challenge‘a katılmaya teşvik ediyor. Son olarak saatin belirli ülkelerde 1 Şubat tarihi itibariyle satışa sunulacağını söyleyelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.