Nokia Ocak 24, 2021 21:55

Nokia 2021 Yılında Çok Sayıda Yeni Telefon Piyasaya Sürecek!

Nokiapoweruser'a göre HMD Global Nokia 2021 Şubatta çok sayıda yeni telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor...
Nokia 2021 Yılında Çok Sayıda Yeni Telefon Piyasaya Sürecek!

Bugün ortaya çıkan bazı bilgilere göre HMD Global, Nokia 1.4, Nokia 7.3 ve Nokia 7.4’e kadar bir dizi yeni telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor. En erken piyasaya sürülecek olan model, Şubat ayında tanıtılması planlanıyor. O da muhtemelen uygun fiyatlı Nokia 1.4 olacak. Telefonun özelliklerinin çoğu zaten biliniyor. Nokia 2021 yılında

Listede sonraki sırada Nokia 6.3 ve 6.4 5G var ve bu yılın ilk çeyreğinin sonlarında veya 2. çeyreğin başlarında tanıtılması bekleniyor. Geçen gün ortaya çıkan “Quicksilver” kod adının Nokia 6.3 / 6.4 5G‘ye ait olduğuna inanılıyor.

Son olarak, Nokia 7.3 / 7.4 5G‘nin de daha önce bahsettiğimiz gibi Şubat sonu veya Mart ayı gibi erken bir zamanda ortaya çıkması bekleniyor.

Nokia’nın 2021 yılı boyunca 5G bağlantılı en az dört akıllı telefon piyasaya sürmeye planlandığı görünüyor. Nokia 5.5 ve Nokia 8.4 modelleri de yolda. Büyük olasılıkla bu cihazları Nokia 2021’in 2.çeyreğinde piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bu da bize Nokia’nın 2021 yılı içerisin de kaybettiği değeri belki geri kazanacağını söylüyor olabilir. Özellikle çıkacak olan bu modellerin 5G destekli olarak gelmesi artık Nokia’nın eski hantallığından çıkıp daha güzel günler göreceğini işaret ediyor, bir yandan da düşünmüyor değiliz karşısında Samsung, Apple, OPPO, Xiaomi vs. kendini kanıtlamış çok iddialı markalar var. Nokia hala bu markaların yanına bile yaklaşamaz nerde o eski Nokia’lar dediğinizi duyar gibiyiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.