Ocak 23, 2021 20:27

Honor CEO’su Qualcomm ve Intel ortaklığını duyurdu.

Honor CEO’su Qualcomm ve Intel ortaklığını duyurdu.

Huawei, Honor’u Kasım ayında 30 şirketten oluşan konsorsiyuma sattı ve ABD ticari yaptırımları altında kötüleşen ilişkileri yeniden onarmaya çalışıyor. Bu sabah Honor V40 etkinliğinde ortaklık açıklandı

Honor CEO’su George Zhao, Qualcomm, Intel, Samsung ve daha fazla markayla ortaklık yaptığını duyurdu

Bugün erken saatlerde yapılan Honor V40 etkinliğinde konuşan Honor CEO’su George Zhao, önde gelen yonga üreticileri olan Qualcomm ve Intel ile anlaşma imzaladı. Yeni bağımsız olan marka, ayrıca Samsung, Microsoft, AMD, Sony, MediaTek, Micron Tecnhology ve SK Hynix gibi tedarikçilerle de önemli anlaşmalar yaptı. Bu anlaşmalar, telefonlar, tabletler, giyilebilir ürünler, bilgisayarlar gibi ürün gruplarında yonga setleri, kamera sensörleri ve yazılım gibi bileşenleri kapsar. George Zhao, erken saatlerde gerçekleştirilen Honor V40 etkinliğinde yaptığı açıklamalarında şunları dile getirdi:

Son beş ayda, Honor için son derece zor ama anlamlı bir zaman oldu. Sektör ortakları ve tüketicilerden beklentilerin ağırlıklarını hissedebiliyoruz.

Honor, tek bir segmente odaklanmak yerine, bütün bir ekosistemi sağlamayı planlıyor. Bununla birlikte, akıllı telefonlar uzun vadeli stratejinin merkezinde olmaya hep devam edecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.