Güncel Teknoloji Haberleri Ocak 21, 2021 21:56

Mi Earbuds Basic 2 ve Mi Band 5 inceleme! En Ucuzu En İyisi

Xiaomi'nin en uygun fiyatlı ürünleri Mi Earbuds Basic 2 ve Mi Band 5 video inceleme ile karşınızdayız. Ucuz olması kötü anlamına gelmez...
Mi Earbuds Basic 2 ve Mi Band 5 inceleme! En Ucuzu En İyisi

Xiaomi dünyanın en büyük üreticisi olma yolunda ilerlerken geçtiğimiz günlerde Xiaomi’nin yasaklanma haberleri ile gündem sallandı. Biz de hazırladığımız videolar ile durumu sizlere ne bir şekilde ifade ettik. Böyle bir durum şimdilik söz konusu değil. Trump’ın Amerikan tarihine gömülmesi ile birlikte de Çin ve Amerika arasında yeni bir dönem başlayacak diye düşünüyoruz. Uygun fiyatlı ürünleri ile özellikle gençler arasında en popüler markalardan birisi konumuna gelen Xiaomi’nin en uygun fiyatlı ama en performanslı ürünleri Mi Earbuds Basic 2 ve Mi Band 5 inceleme videosu ile karşınızdayız.

İki ürünü birden inceledik. Bu ürünler Xiaomi Türkiye tarafından bize yeni yıl hediyesi olarak gönderilmişti. Biz de inceleme yaparak bu ürünlerin tanıtımını sizlere yapmak istedik. Zira 1.299 TL’lik bir kulaklık zaten bize en iyisini sunuyor ve bu noktada da bir farklılık bize sunmuyor. Peki 135 TL’lik Mi True Wireless Earbuds Basic 2 bize ne sunuyor? Akıllı saatlere en iyi alternatif olan akıllı bileklikler arasındaki en uygun fiyatlı ürünlerden birisi olan Mi Band 5 bize ne sunuyor?

İnceleme içinde ürünler ile yaşadığımız deneyimi sizlere aktardık. Videonun bir kısmında Mi Earbuds Basic 2 ile konuştuk ve ses performansını da sizlere canlı canlı gösterdik. Bununla birlikte ürünün ne kadar süre müzik dinlettirdiğini de sizlerle paylaştık. Bununla birlikte Mi Band 5 ve OPPO Watch‘ın aynı günde adım sayma sayılarını da sizlere spesifik olarak gösterdik.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve incelememizi gelin birlikte izleyelim…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.