Mobil Ocak 19, 2021 16:51

Galaxy Buds Pro İlk Güncellemesini Aldı Bile; Yeniliklere Gel…

S21 serisinin lansmanı sırasında tanıtılan Galaxy Buds Pro, ilk yazılım güncellemesine kavuştu. İşte değişiklik listesi;
Galaxy Buds Pro İlk Güncellemesini Aldı Bile; Yeniliklere Gel…

Samsung, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği S21 lansmanında, ek olarak bir de yeni nesil kablosuz kulaklıklarını tanıttı. Galaxy Buds Pro olarak adlandırılan bu kulaklık, pek çok alanda yükseltmelere öncülük etti ve biraz dudak uçuklatan fiyatıyla da piyasaya sürüldü. Şimdi ise Koreli üretici, ilk yazılım güncellemesini sunmaya başladı.

Galaxy Buds Pro güncelleme aldı

Henüz daha bir hafta önce resmiyet kazanan Galaxy Buds Pro için, ilk yazılım güncellemesi kullanıma sunuldu. Beklendiği gibi bu yazılım güncellemesi, çeşitli optimizasyonu ele alıyor ve birkaç yeniliği de beraberinde getiriyor. Buds Pro için sunulan bu güncelleme, R190XXU0AUA1 yapı numarasına dayanıyor ve yalnızca 2,20mb’lık boyutla geliyor.

Değişiklik günlüğüne baktığımız zaman Samsung bu güncelleme ile birlikte; her iki kulaklık için ses dengesini ayarlıyor ve aynı zamanda da bir ”işitme iyileştirme” özelliği ekliyor.  Güncelleme ile birlikte eklenen bu işitme iyileştirme özelliği, sağ ve sol dengesini ayarlamaya olanak tanıyarak sesi az duyan kulağa, daha fazla ses vermek gibi bir özelleştirme sunuyor. Yani bu ayar sayesinde, zayıf olan kulağınıza daha fazla ses vermeniz mümkün hale getiriliyor. İşte değişikliklerin tam litesi;

Değişiklik listesi

  • İşitme geliştirme özelliği eklendi
  • Sağ/sol kulak arasındaki dengesizlik sorunu giderildi
  • Bixby için geliştirilmiş sesli uyandırma yanıtı eklendi
  • Sistem kararlılığı ve güvenilirliği arttırıldı
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.