Güncel Teknoloji Haberleri Ocak 18, 2021 10:31

Monster Notebook Fatmagül İsimli Laptop’u Sahibine Verebilecek mi?

Monster Notebook Fatmagül isimli bilgisayarı kullanıcısına geri verecek. Ülkemizin gerçeklerine kayıtsız kalmadığın için teşekkürler...
Monster Notebook Fatmagül İsimli Laptop’u Sahibine Verebilecek mi?

Yaşanan pandemi hepimizin hayatını ciddi anlamda etkilemeye başladı. Bunun sonuçları da işte çıkarılmalar, maaşların düşük yatması vb birçok şey yaşanıyor. Kafeler, restoranlar, internet kafeler hep kapalı ve buralarda çalışan onbinlerce kişi de evlerine ya ekmek götüremiyor ya da ciddi zorluklar yaşıyor. İşte böyle bir hikaye ile karşınızdayız. Bugün Monster Notebook‘un paylaştığı tweet ile bir kardeşimizin yaşadığı dramı gördük. Bu kardeşimiz kendisine 2,5 yıl biriktirdiği para ile Monster Notebook aldı ve bu bilgisayarın adını da Fatmagül koydu. Monster Notebook Fatmagül adı ile bu saatten sonra bir bilgisayar üretir mi bilinmez ama hikayenin devamı da aslında Türkiye’deki birçok ailenin yaşadığı bir durum.

Bilgisayarı Trendyol üzerinden alan bu kardeşimiz hemen ürün ile ilgili bir yorum yaptı ama aradan 11 gün geçtikten sonra annesinin işten çıkarılması ile birlikte ürünü de iade etmek durumunda kaldı. Bu durumu da aşağıdaki şekilde açıkladı. “İsmim görünmüyor diye utanmadan yazıyorum” diyen bu kardeşimizin paylaştığı yorum şu şekilde.

Bu yorumdan sonra Monster Notebook harekete geçerek kullanıcıyı bulmak adına bir çalışma başlattı. Trendyol üzerinden alınan bilgisayarda yapılan yorumda isim olmadığı için müşteri kayıtlarına tek tek bakılması gerekiyor ve Monster Notebook Türkiye ekibi de bu kardeşimiz ile Fatmagül isimli bilgisayarını buluşturmak istiyor.

Başta Monster Notebook CEO‘su ve kurucusu İlhan Yılmaz olmak üzere Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Göktuğ Oğuz‘a bu yüreğimize dokunan hareketleri için teşekkür ediyoruz…

Editörün Yorumu

İyi ki varsın Monster Notebook. Her şey para değil…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.