Güncel Teknoloji Haberleri Ocak 18, 2021 12:34

MediaMarkt Sömestir Kampanyası Başladı! İndirimli Ürünler Hangileri?

Bugün başlayan ve 22 Ocak tarihine kadar devam edecek olan MediaMarkt Sömestir kampanyasında bizlere sunulan indirimli ürünleri listeledik...
MediaMarkt Sömestir Kampanyası Başladı! İndirimli Ürünler Hangileri?

MediaMarkt indirimlerini siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün başlayan MediaMarkt Sömestir Kampanyası ile çocuklar karne hediyesi beklerken ebeveynler de evde keyifli vakit geçirmek için teknolojik ihtiyaçları listelemiş durumda. Bildiğiniz üzere uzaktan eğitim sürecinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu kampanya ile birlikte hem kendimizi hem de çocuklarımızı sevindirebiliriz. Kampanyanın 18 Ocak ve 22 Ocak tarihleri arasında süreceğini belirtelim. Kampanya hem MediaMarkt mağazaları ve medimarkt.com.tr adresinde geçerli.

Biz de bugün indirimde olan ve ve gözümüze çarpan ürünleri sizler için bir araya getirmek istiyoruz.

OPPO A52 64GB Hafıza

OPPO’nun A serisi modellerini sizler için inceledik ve bu segmentin de en iddialı modellerinden birisi olan OPPO A52, bu kampanya ile birlikte 2.699 TL’lik fiyata geriliyor. Ekran içi delikli selfie kamerası ve arkada dörtlü kamerası ile günümüz amiral gemisi telefonlarından geri kalmayan OPPO A52 birçok kişinin ihtiyaçlarını karşılayacaktır diye düşünüyoruz. Bu aralar uygun fiyatlı iyi bir telefon arıyorsanız bu kampanyadan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

OPPO A52

OPPO A52

Xbox Series S 512GB Versiyon

Oyun konsolları tatilde alınabilecek en iyi hediyelerden birisi. Hem ebeveynler hem de evde tatile girmiş öğrencilerin eğlenceli vakit geçirebilmeleri için yeni nesil Xbox Series S tercih edilebilir ürünlerden birisi. Bu kampanya ile birlikte ürünün fiyatının 4.499 TL’ye gerilediğini de belirtelim.

Xbox Series S

SAMSUNG 65TU8500 65” 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV

Oyun konsolu önerip de televizyon önermezsek olmayacak. Zira yeni konsolların 4K 60FPS keyfi de Samsung 65TU8500 gibi bir televizyonda çıkar. Ürünün fiyatının bu kampanya ile birlikte 8.899 TL seviyelerine geldiğini de görüyoruz.

BEATS MQCY2ZE/A Studio 3 BT Kulak Üstü Kulaklık

Madem oyun seti kuruyoruz; bir de kablosuz kulaklık tavsiyesinde bulunalım. Apple tarafından satın alınan ve oldukça güzel ürünler bizlere sunan Beats markasının kablosuz kafa üstü kulaklığı BEATS MQCY2ZE bu kampanya ile birlikte 1.299 TL fiyata geriliyor. Düşük iletim hızı ile hem müzik hem de oyun tarafında oldukça iyi bir performans ortaya koyan bu ürünü de sizlere öneriyoruz.

ALCATEL SC9820E TCL MT40X Movetime Family Watch Akıllı Saat

Çocuklarımızın güvenliği için son dönemde birçok ailenin akıllı saat ile çocuklarını kontrol ettiklerini görüyoruz. Özellikle büyük şehirlerde yaşanan güvenlik sorununu da aileler bu şekilde ortadan kaldırmak istiyor. ALCATEL SC9820E modeli ile de çocuklarımızı gün içinde uygulaması ile takip edebiliyoruz. Onlara ulaşabiliyor ve onlarında tek tuş ile bizlere ulaşabilmesine olanak sağlanıyor. Bu sıralar evdeyiz ve genellikle çocuklarımızda yanımızda ama sürekli evde kalmayacağız ve önümüzdeki dönemde de okullar tekrar açılacak. İşte  o zaman böyle bir ürüne ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu üründe saatin üzerinde bir kamera olduğunu ve bu kameraya da uzaktan erişebileceğinizi hatırlatalım. Kampanya dahilinde ürünün fiyatının 1.199 TL seviyelerine geldiğini görüyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.