Microsoft Ocak 9, 2021 16:03

Windows 10’un Yeni Güncellemesi Yolda! Peki Gelen Yenilikler Neler?

Günümüzün en çok kullanılan işletim sistemlerinden bir tanesi olan Windows 10 yepyeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor. Microsoft yeni bir güncelleme üzerinde çalıştıklarını duyurdu.
Windows 10’un Yeni Güncellemesi Yolda! Peki Gelen Yenilikler Neler?

Hatırlayacağınız üzere birkaç gün önce yaptığımız haberlerde Windows 7’nin kullanım oranından bahsetmiş ve Ocak 2020’de Microsoft’un başarılı işletim sistemine güncelleme getirmeyi sona erdirdiğinden bahsetmiştik. Günümüzde 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Windows 7, Microsoft’un pazar payını da büyütmeye devam ederken bugün yepyeni bilgiler de geldi. Windows 10 güncellemesi yolda.

Popüler dünyanın en başarılı işletim sistemlerinden bir tanesi olan Windows günümüze kadar pek çok güncelleme aldı ve kullanıcılarına daha sade ve daha iyi bir performans sunan bir kullanım deneyimi yaşattı.

Hala pek çok güncelleme üzerine çalışan Microsoft, bugün çarpıcı bir detay ile gündeme geldi. Ünlü teknoloji devi Windows 10’a yepyeni bir güncelleme getireceklerini ve bu güncelleme ile gelecek olan bazı detayları da kamuoyu ile paylaştı.

Windows 10 Güncelleme Detayları

Windows 10 güncellemelerine odaklanan şirket işletim sisteminin kullanıcı arayüzünü tamamen değiştirecek, daha sade ve hoş bir tasarımı kullanıcılarına sunacak. Daha tutarlı ve modern tasarımları karşımıza çıkaracak olan güncelleme, iyi animasyonlara ek olarak bazı yeni özellikleri de kullanıcılarına deneyimleme fırsatı sunacak.

Bunlara ek olarak 2021 yılının sonuna kadar Windows kullanıcılarına pek çok yeni özellik sunulacak. Parça parça gelecek olan bu özellikler, başarılı işletim sisteminin kullanımını yeniden canlandıracak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.