Samsung Ocak 9, 2021 14:02

Samsung Galaxy Note 20’nin Ocak Ayı Güncellemesi Yayınlandı, İşte Güncelleme Detayları!

Son dönemlerin en başarılı amiral gemilerinden bir tanesi olan Samsung Galaxy Note 20 yepyeni bir güncelleme aldı. Güncelleme detayları kamuoyu ile paylaşıldı.
Samsung Galaxy Note 20’nin Ocak Ayı Güncellemesi Yayınlandı, İşte Güncelleme Detayları!

6.7 inçlik devasa ekranı ile kullanıcılarına keyifli bir deneyim sunan Samsung Galaxy Note 20 cep yakan fiyatı ile de ülkemizde konuşulmaya devam ediliyor. Çeşitli teknoloji mecralarında incelemeye alınan ve performansı ile adeta gözleri dolduran başarılı amiral gemisi geçtiğimiz gün yepyeni bir güncelleme aldığını da kullanıcıları ile paylaştı.

Gelen güncellemenin dosya boyutu ne kadar bilinmezken cihaz üzerindeki bazı sorunları ortadan kaldırdığı ve daha güvenli hale getirdiği ifade edildi. Yayınlanan detaylara göre yayınlanan yeni güncelleme, akıllı telefonun Ocak 2021 güvenlik yamasını da dahil ediyormuş.

Özellikle parmak izi okuyucusundaki sorunları da ortadan kaldıran Ocak ayı güncellemesi ile kullanıcılar daha güvenilir bir deneyimin yanı sıra, açıkları kapatılmış olan parmak izi sistemini de artık kullanabilecekler.

Parmak izi tarayıcısının yanlış algılamalarını ortadan kaldıran bu güncelleme ekranda meydana gelen algılamama problemini de tamamen ortadan kaldırıyor. Belirtilen bu güncellemenin önümüzdeki haftalarda diğer Galaxy telefonlar için de yayınlanacağı ifade edildi.

Detaylar gelmeye devam ediyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.