Güncel Teknoloji Haberleri Ocak 4, 2021 18:32

Exxen’in Abone Sayısı Belli Oldu

Acun Ilıcalı’nın aylardır merak konusu olan yeni projesi Exxen 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başladı. 3 gündür abonelerine hizmet vermeye devam eden Exxen bugün de abone sayısı ile gündeme bomba gibi düştü.
Exxen’in Abone Sayısı Belli Oldu

Netflix tarzında bir altyapıya sahip olan ve abonelerine aylık ödeme ile çeşitli filmleri, dizileri ve programları izleme fırsatı veren Exxen birçok alanda rakiplerine kafa tutmaya hazırlanıyor.

Basit ve sade tasarımı ile her kesimden kullanıcıya hitap eden abonelik sistemi duyurulduğu günden bu yana merak konusu olmuş ve birçok forumda en çok konuşulan konular arasına adını yazdırmıştı. 7’den 70’e her kesimden kullanıcıya hitap eden içerikleri içerisinde bulunduran bu sistemde birçok televizyon programı da sansürsüz olarak yayınlanıyor.

Exxen’in Aylık Ücreti Ne Kadar?

Aboneler aylık 9.90 TL gibi cazip bir ücret ödeyerek sevdikleri televizyon programlarını, sayısız dizi ve filmi diledikleri gibi izleyebilecekler. Tek bir fiyat seçeneği ile abonelere sunulan sistem de birçok ünlü isim ve YouTuber’lar da yer alıyor.

Exxen bünyesinde yer alan bazı ünlülerin isimleri Berkcan Güven, Reynmen, Aleyna Tilki, Beyazıt Öztürk, Tolga Çevik, Hasan Can Kaya olarak duyuruldu.

Peki Exxen’in Abone Sayısı Kaç?

Şu sıralar birçok mecrada Exxen’in abone sayısı merakla aranmaya devam ederken sistemin 3 günde ulaştığı abone sayısı da belli oldu. 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başlayan abonelik sistemi 3 gün gibi kısa bir sürede 500.000 abone sayısını geride bıraktı. Acun Ilıcalı’nın resmi olarak yaptığı açıklama ile edindiğimiz bilgilere göre Exxen beklendiği gibi bir ilgi görerek 3 günde 500.000 abone sayısını geride bırakmayı başarmış.

Yaptığı paylaşım sonrasında kısa sürede trendlere yükselen Acun Ilıcalı ilerleyen aylarda Exxen’in içeriğini genişletmeye devam edecek gibi görünüyor. Henüz mobil platforma giriş yapmayan abonelik sistemi bu başarı rüzgarıyla birlikte Netflix’e rakip olacak gibi görünüyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.