Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 30, 2020 14:46

Exxen Fiyatı Belli Oldu! Bakalım Halk Bu Fiyata Ne Diyecek?

Bir süredir spekülasyon haline gelen Exxen Fiyatı bugün Acun Ilıcalı tarafından resmen açıklandı. Peki ne kadar ödeyeceğiz?
Exxen Fiyatı Belli Oldu! Bakalım Halk Bu Fiyata Ne Diyecek?

Acun Ilıcalı, Türkiye’nin en büyük medyasının sahibi. Yaptığı her program zirveye oynuyor ve Acun Ilıcalı da Türkiye’deki en sevilen karakterlerden birisi. Türk halkını tamamen çözen Acun Ilıcalı ülkemize özgü içerikleri ile büyük bir başarı yakalamışken dünyaya da açılarak medya işini başka bir boyuta taşıdı. Geçtiğimiz aylarda duyurduğu online içerik izleme platformu Exxen ise 1 Ocak tarihi itibariyle yayın hayatına başlıyor. Bir süredir Exxen fiyatı ile ilgili spekülasyonlar yapılıyordu ve Acun Ilıcalı bugün platformun fiyatını resmen açıkladı.

1 Ocak tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Exxen aylık 9.90 TL’den kullanıcılar ile buluşacak. Açıkçası bu fiyat rekabetçi bir fiyat. Tamamen Türkçe içerikler ile doldurulacak olan bu platform 7 günlük deneme sürecinde değerlendirilebilecek. Bu deneme sürecinin 7 gün değil de 1 ay olmasını aslında beklerdik.

1 Ocak tarihinde kapılarını açacak olan Exxen’de çok fazla alternatif olacak. Yerli dizilerden yarışmalara kadar çok fazla detayı burada göreceğiz. Özellikle Tolga Çevik’in sansürsüz şovunu gerçekten çok merak ediyoruz. Bununla birlikte ünlü Youtuberlar, Doğan Kabak, Orkun Işıtmak ve Enes Batur gibi isimlere de Acun Ilıcalı’nın program yaptıracağını biliyoruz. Bununla birlikte “Konuşanlar” gibi Youtube’nin en izlenen programlarının da burada yer alacağı resmen açıklandı.

Acun yine büyük bir şey peşinde. Bakalım Exxen, Netflix karşısında başarılı olabilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.