Mobil Aralık 28, 2020 17:53

OnePlus 9 Ekran Özelliği ile Hayal Kırıklığı Yarattı! Abi O Ne?

Bir süredir haberlerini yaptığımız OnePlus 9 Ekran tasarımı ile hayallerimizi kırdı diyebiliriz. Neden mi? İşte bugün sızan o görsel...
OnePlus 9 Ekran Özelliği ile Hayal Kırıklığı Yarattı! Abi O Ne?

Akıllı telefon pazarında 2021 ile birlikte amiral gemisi pazarında müthiş bir hareketlilik olacak. Hareketliliğin yoğun olacağı bu markalardan birisi de OnePlus. Bildiğiniz üzere OnePlus Türkiye pazarına girmeye hazırlanan bir üretici. Tabii ki bu giriş büyük ağabey OPPO ile olacak gibi görünüyor. Aynen realme markasında olduğu gibi. Özellikle OnePlus’ın Nord serisi ile orta segment pazarını da hedef alması ülkemizde yaşanan rekabeti daha da arttıracak gibi görünüyor. Bir süredir haberlerini yaptığımız OnePlus 9 ekran özelliği bugün bir görsel ile resmen ortaya çıktı.

Ekrana baktığımızda ekranın geçtiğimiz yıllarda kullandığımız damla çentikli bir ekran bizleri karşılıyor. Bu damla çentikli ekranın daha önce kullandıklarımızdan biraz daha yayvan olduğunu görüyoruz ama görünen o ki; OnePlus Infinty-O ekranlardan vaz geçiyor. İşte sızan o görsel.

Açıkçası bu görselin gerçek olup olmadığını bilemiyoruz ama ortaya çıkan görselde telefon bize bu şekilde lanse ediliyor. OnePlus en son OnePlus 7T serisinde böyle bir tasarım kullanmıştı. Bize sorarsanız böyle bir tasarım kullanılması pek mümkün görünmüyor. Görünen o ki; farklı bir tasarım ile damla çentikli ekranları 2021 yılında pazarda göreceğiz. Bu görsele baktığımızda telefonun 128GB Hafıza ve 8GB RAM gücüne sahip olduğunu da görüyoruz. Daha önce OnePlus yaptığı bir açıklama ile OnePlus 9 serisinin Snapdragon 888 yonga seti ile geleceğini de resmen duyurmuştu. Telefonun bahar aylarında tanıtılması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.