Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 26, 2020 11:55

Yılbaşı’na Özel Fırsatlar mediamarkt.com.tr’de! İşte İndirimli Ürünler

Yılbaşı’na Özel Fırsatlar ve indirimlerden faydalanmak ister misiniz? Sadece online'a özel bu indirimler kaçmaz. İşte göze çarpan indirimler.
Yılbaşı’na Özel Fırsatlar mediamarkt.com.tr’de! İşte İndirimli Ürünler

Yeni yıl geliyor ve sanıyoruz ki; yeni yılın gelmesini hiç bu kadar istememiştik. 2020 Yılında yaşanan pandemi sonrasında Koronavirüs salgını tüm insanlığı tehdide ederken tüm umudumuzu 2021 yılına taşıdık. Geleceğe umutla baktığımız şu günlerde Yılbaşı’na Özel Fırsatlar ve indirimler mediamarkt.com.tr sitesinde başladı.

Kampanyanın 26 Aralık ve 27 Aralık tarihleri arasında online özel olduğunu da belirtelim. Peki ilgimizi çeken indirimli ürünler hangileri? Sizlerin de seveceğinizi düşündüğümüz Yılbaşı’na Özel Fırsatları bir araya getirdik. Hem kendinize hem de sevdiklerinize yeni yıl hediyesi alabilirsiniz…

LOGITECH G300S Gaming Kablolu Optik Mouse

Biz oyuncular, donanımımızın iyi olmasını isteriz. Bu noktada kablosuz mouselar ise bir noktada kullanıcı kolaylığı sağlarken en düşük gecikme takdir edersiniz ki kablolu ürünlerde oluyor. Milisaniye yavaşlığına bile tahammülü olmayanlar için 199TL’den 169 TL’ye düşen Logitech G300S Gaming Kablolu Optik Mouse modelini sizlere öneriyoruz. 500 DPI ile 2500 DPI arasında hassasiyeti ve programlanabilir 6 farklı tuşu ile en iyi oyuncu deneyimini bu fiyatlara da yaşayabilirsiniz…

LOGITECH G G213 Prodigy Oyuncu Klavyesi

Madem oyun donanımlarından başladık ve bir mouse sizlere tanıttık. Bir de klavye önerelim. Logitech G G213 Prodigy Oyuncu Klavyesi oyuncuların istediği hassasiyeti ve tasarımı bizlere sunuyor. Dikkatsiz oyuncular için sıvı dökülmelerine de dayanıklı olan bu üründe RGB aydınlatmalı bir panel bulunuyor ve klavye bu sayede ışıl ışıl yanıyor. Klavyenin biz oyuncuların özellikle istediği mekanik klavye olduğunu da ekleyelim. Fiyat, kampanya ile birlikte 399 TL’den 349 TL’ye geriliyor.

FITBIT VERSA 2 Stone Akıllı Saat

En çılgın indirim ise FITBIT VERSA 2 Stone Akıllı Saat modelinde oldu. Akıllı saat ve akıllı bileklik konusunda uzman olan markalardan birisi olan Fitbit’in bu ürünü 1699 TL’lik fiyattan 999 TL gibi oldukça iddialı bir fiyata geliyor. Android ve iOS uyumlu olan bu akıllı saatin tam bir takip ürünü olduğunu belirtelim. 7/24 kalp atışınızdan spor yapma sıklığınıza kadar ve uyku takibine kadar birçok detayı sizler için takip edip raporluyor. Fiyatın bu kadar iyi bir noktaya gelmesi de oldukça güzel. Bir değerlendirmek isteyebilirsiniz.

WD 8TB 3.5″ Element USB 3.0 Harici Disk

Veri saklamak hepimizi için en önemli şeylerden birisi. Bu konuda bulut hizmetlerini kullanan birçok kişi var ama büyük dosyaları buluta yüklemek hem çok uzun sürebilir hem de aylık ödemelerden dolayı uzun vadede bu durum avantajdan çok dezavantaja dönüşebilir. İşte biz de tüm verilerinizi güvenle yedekleyebileceğiniz 8TB büyüklüğe sahip Western Digital  markasının 3.5″ büyüklüğe sahip USB 3.0 destekli taşınabilir harici diskini sizlere öneriyoruz. 1399 TL‘lik fiyat kampanya dahilinde 999 TL gibi bir fiyata geriliyor. Kesinlikle kaçmaz; özellikle şirketlerin bu indirimden yararlanacağını düşünüyoruz.

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.