Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 26, 2020 21:55

Yeni Yıl Hediyesi Almak ya da Alamamak! İşte Bütün Mesele Bu

Hediye alırken nelere dikkat etmek lazım? Volkan ve Müge MediaMarkt'ta birbirlerine Yeni Yıl Hediyesi aldılar. Eğlenceli video yayında...
Yeni Yıl Hediyesi Almak ya da Alamamak! İşte Bütün Mesele Bu

Yeni yıl büyük umutlarla geliyor. 2020 Yılı sanıyoruz ki; hayatımızın en kötü yılı oldu. Her anlamda dünya ciddi bir gerileme yaşadı. Ülkelerde ekonomiler büyük bir buhran yaşıyor. Ülkemizde de bu ciddi anlamda hissediliyor. Özellikle hizmet sektörü bu durumdan ciddi anlamda etkilendi. Eğitim ise sadece ülkemizde değil tüm dünyada resmen rafa kalkmış durumda. Aşının gelmesi ve bunun çoğunluğa yapılması le birlikte de Koronavirüs belasından 2021 yılında büyük ölçüde kurtulacağımızı umut ediyoruz. Yeni yıl hediyesi alarak bu yıla umutla girmek ister misiniz?

Peki hangi hediyeyi almalısınız? Açıkçası bu soruların cevabı oldukça önemli zira herkese her hediyeyi alamazsınız. Volkan MANAV ve nişanlısı Müge Savran bugün bizler için MediaMarkt mağazasına gitti ve yeni yılın ilk hediyelerini de birbirlerine aldılar. Video oldukça eğlenceli bir video oldu. Zira birbirini iyi tanıyan kişilerin birbirlerine hediye almalarını izlemek oldukça keyifli.

mediamarkt.com.tr internet sitesinde sokağa çıkma kısıtlamasına özel yeni yıl için oldukça güzel indirimler de bulunuyor. Hediye almak işin bahanesi, önemli olan sevdiklerimizi yeni yılda da hatırlamak. Özellikle aileleri hayatta olan kişilerin ailelerine belki fiziki olarak olmasa da gönülden sıkı sıkı sarılmaları. Yeni yıl, yeni umutlar ve yeni beklentiler ile geliyor. Herkese sağlıklı yeni yıllar dileriz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.