Mobil Aralık 23, 2020 20:00

OnePlus Nord SE… Adam Çok Ciks!

Canımız, ciğerimiz, yakışıklımız OnePlus, Nord'un yepyeni bir sürümünü çıkardı. OnePlus Nord SE karizmasıyla resmen ateş ediyor.
OnePlus Nord SE… Adam Çok Ciks!

Amiral gemisi telefonlarıyla ortalığı kasıp kavuran OnePlus, adeta külhanbeyi edasıyla pek çok markaya racon kesmiş ve rüştünü ispatlamıştı. Bu yılın temmuz ayında cüzdan dostu Nord modelini piyasaya sürdü. Şimdi ise OnePlus Nord SE bir başka uygun fiyatlı telefon olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Gelecek olan arkadaş oldukça alengirli olacak. İtalya’nın ünlü moda firması Fendi’de çalışan tasarımcı Joshua Vides, bu telefonun tasarımında OnePlus ile birlikte çalışıyor. Özellikle arka kapak tasarımıyla birlikte telefonun temaları ve duvar kağıtları özgün olacak. Ancak büyük ölçüde bir önceki Nord ile aynı özelliklere sahip olacak. Yani kaporta değişiyor diyebiliriz.

Nord SE’nin ayrıcalıklarından biri de, sızdırılan rapora göre; 4500 mAh batarya ve 65W warp şarj ile gelecek olması. SE modeli Hindistan ve Avrupa’da satışa sunulacak. Bir önceki bütçe telefonu Nord’a kıyasla fiyatının nasıl olacağı şimdilik muamma. Tipster Max Jambor da bu iddiayı destekleyerek “Aynı ama farklı görünüyor.” şeklinde tweet attı.

Her halükarda yeni Nord SE 6.4 inç boyutunda AMOLED ekran ile Qualcomm Snapdragon 765 yonga setiyle gelecek. Arka tarafta dörtlü kamera kurulumu yer alacak. Yalnız belirtmek gerekir ki, henüz bütün bu iddialar OnePlus tarafından doğrulanmadı. Şimdilik sızıntılar üzerine konuşuyoruz. İlerleyen dönemde ayrıntılar belli olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.