Mobil Aralık 21, 2020 11:00

Kitap mı Yoksa Telefon mu? Hisense A7 5G

Son 10 yıldır teknoloji öyle başımızı döndürüyor ki, inanasımız gelmiyor. E-mürekkep teknolojili Hisense A7 5G yakında geliyor.
Kitap mı Yoksa Telefon mu? Hisense A7 5G

Hisense çok değişik bir arkadaş. Kitap okuyucu gibi telefon üretmesine alışkındık. Herif bu kez karşımıza elektronik mürekkeple çıkıyor. Çift ekranlı e-kitap okuyucuların bir tarafı bilindik ekran, diğer tarafı e-mürekkepli ekrandı. Fakat artık ikisi Hisense A7 5G ile bir araya gelmiş bulunuyor. Bu telefon çok konuşulacak.

Hisense, 22 Aralık’ta dünya çapında yapacağı lansmanda bu yeni ürünü tanıtacak. Hisense A5 serisi telefonları da bu yakışıklı kardeşiyle birlikte tanıtılacak fakat A5 serisinin e-mürekkep özelliğine sahip olmayacağı düşünülüyor. Telefon için yayınlanan bir teaser videosu, telefonun beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle geleceğini gösteriyor. Ayrıca arkada tek bir kamera ile birlikte bir LED flaş ve bir parmak izi tarayıcısı olacak. Kamerası ne kadar tatmin edici olur, şimdilik bilemiyoruz.

Henüz işlemci, ekran boyutu ve kamera hakkında bilgi yok ama büyük bir ihtimalle telefon UNISOC 5 ve Hisense T50 modelinde kullanılan Tiger T7510 ile birlikte gelecek. Posterde görüldüğü kadarıyla telefonun alt kısmında USB bağlantı yuvası ve hoparlör yer alıyor.

Lansman bu kez küresel mahiyet taşıdığı için büyük olasılıkla Çin dışındaki ülkeler için de fiyatı açıklanacak. Hisense’in Türkiye temsilciliği olmadığı için telefon resmi olarak ülkemize girmese de alışveriş sitelerinden temin etmek mümkün olabilir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.