Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 18, 2020 10:00

Cyberpunk 2077 Hatalarına Çözüm Geliyor! İşte O Tarih

Oyun tutkunlarının merakla beklediği Cyberpunk 2077 yama güncellemesi, 21 Aralık tarihinde kullanıcılarına kavuşmaya  başlayacak.
Cyberpunk 2077 Hatalarına Çözüm Geliyor! İşte O Tarih

Son zamanların en çok tartışılan oyunu Cypberpunk 2077, çeşitli bug ve donmalardan sonra nihayet çözüme kavuşuyor. Oyun severlerin merakla beklediği Cyberpunk 2077, grafik olarak oldukça üstün özelliklere sahip. Ancak kullanıcılar oyunu oynarken ne yazık ki çok fazlaya hataya maruz kalıyor. Örneğin başlangıçta, seslendirmedeki çeviriler bazen değişebiliyor. Ya da konsol ara sıra sorunsuz çalışıyor ve istenilen performansı ortaya koyamıyor. Bu tip sorunlar pek çok kez Twitter üzerinden de kullanıcılar tarafından dile getirildi. Hatta bazı kişiler oyunu iade ederek paralarını geri almaya bile başladılar. Bu sorunlar her zaman devam eder mi bilemeyiz ancak, CD Projekt baş ağrıtan bu sorunları gidermek için çok çalışıyor diyebiliriz.. Hatta bir oyun satıcısına göre yeni güncelleme de yolda.

Cyberpunk 2077’nin son sürümü yukarıda da belirttiğimiz gibi çok fazla hatayı içerisinde barındırıyor. Haliyle kullanıcılarda sorunlu bir oyun oynamak istemiyor ve oyunu aldıkları yere geri iade ediyorlar. Ancak bugün ABD’li bir oyun perakendecisi, oyun severlerin beklediği yama güncellemesinin müjdesini verdi. Bu perakendeciye göre Cyberpunk 2077’nin düzeltme güncellemeleri, önümüzdeki hafta 21 Aralık tarihinde kullanıcılara ulaşmaya başlayacak. Bu güncelleme, sizlerin de tahmin edeceği üzere bilinen sorunları gidermeyi vaat ediyor. Özellikle donma ve çökmeleri giderecek. Böylece kullanıcının yükünü biraz olsun üzerinden alacak.

CD Projekt henüz güncelleme hakkında net bir tarih vermedi. Ancak GameStop’a gelen bir maile göre yeni güncelleme, 21 Aralık’ta çıkacak ve oyun sahiplerine kavuşacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.