Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 12, 2020 10:00

Cubot C3 akıllı saat satışa sunuldu işte tüm özellikleri

Gün geçtikçe akıllı saat kullanımı daha da artıyor. Ucuz fiyatı ve gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken Cubot C3 akıllı saat satışa sunuldu.
Cubot C3 akıllı saat satışa sunuldu işte tüm özellikleri

Firma tarafından bugün Cubot C3 akıllı saat satışa sunuldu. Saat özellikle uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Şık bir tasarıma sahip olan akıllı saat dairesel yapıya sahip ve silikon kayışlar kullanılmıştır.

Cubot C3 akıllı saat özellikleri ve fiyatı

Akıllı saatin üzerinde 1,3 inç dairesel renkli ekran bulunuyor. Metal bir yapıya sahip kasadan oluşan akıllı saatin yan tarafında iki adet düğme bulunuyor. Saat ucuz fiyatlı olmasına rağmen pahalı saatlerde bulunan bir çok özellik ile geliyor. Akıllı saatte bir çok spor modu bulunuyor ve 5ATM su geçirmezlik özelliğine sahip. Ayrıca kalp atış hızı izleme, çağrı bildirimi, müzik kontrolü, çağrı hatırlatıcıları, SMS bildirimleri gibi bir çok özellik yer alıyor. Saat 260 mAh bataryaya sahip. Tek şarjla 12 güne kadar sürekli kullanım imkanı sunuyor ve 30 gün bekleme süresi sunuyor. Firma tarafından akıllı saatin satış fiyatı 32,99 dolar olarak açıklandı.

Cubot C3 akıllı saat

Akıllı saat üst düzey saatlerde bulunan bir çok özelliğe sahip. Uygun fiyatlı olması oldukça avantajlı. Şık tasarımı ile dikkat çeken akıllı saatin tasarımı ve metal aksam kullanılması kaliteli bir görünüm oluşturmuş. Düşük fiyata akıllı saat sahibi olmak isteyen kullanıcılar için oldukça ideal olan saat başarılı bir satış grafiği yakalayabilir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.