Mobil Aralık 4, 2020 16:00

realme Buds Q2 Kablosuz Kulaklık Piyasayı Alt Üst Edecek

Son zamanların en aktif üreticilerinden biri olan realme, yeni kablosuz kulaklığı realme Buds Q2 ile tozu dumana katmaya geliyor
realme Buds Q2 Kablosuz Kulaklık Piyasayı Alt Üst Edecek

Akıllı telefon dünyasının en hızlı büyüyen şirketlerinden realme, pazarda ağırlığını iyiden iyiye hissettirmeye başladı. İlk olarak mobil sektörde başarılı işler çıkaran Çinli üretici, daha sonra bu başarısını giyilebilir teknoloji ürünlerine de aktarmayı başardı. Ülkemizde de faaliyet gösteren realme, şimdi de yeni kablosuz kulaklığı olan realme Buds Q2 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Daha önce birkaç kablosuz kulaklığı ile piyasada rekabet eden realme, bu ürünleriyle oldukça iyi işler çıkarmayı başardı. Çinli şirket şimdi ise bu kategoride, yeni özelliklere yer verdiği realme Buds Q2 kulaklığı ile rekabet edecek. Şimdi dilerseniz gelin, sözü daha fazla uzatmadan yaklaşmakta olan bu kulaklıktan bahsedelim;

realme Buds Q’nun halefi olarak gelmesi beklenen Buds Q2, RMA2008  model numarası ile gelecek. Sertifika bilgileri kulaklığın model numarasından başka bilgi sunmuyor. Bu yüzden konuşacak çok fazla bir şey de yok.

Şu an piyasada bulunan realme Buds Q’dan bahsedecek olursak bu ürün, şirketin en uygun fiyatlı kulaklığı olarak piyasaya sürüldü. 250 TL’lik uygun fiyatıyla, piyasada oldukça rekabetçi bir konumda yer aldı. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile karşımıza çıkan Buds Q, 119ms’lik ultra düşük gecikme performansına sahip. Aynı zamanda 10mm’lik bass güçlendiricisi ile de eşsiz bir deneyim sunuyor. Pil olarak ise tek şarjda 4.5 saat müzik çalmayı destekliyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.