Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 1, 2020 21:00

OnePlus 9 Pro 5G Yeni Konsept Görüntüleriyle Cıvıl Cıvıl

Akıllı telefonlarımızın tanıtılmadan önce konsept görüntülerini açığa çıkaran LetsGoDigital, şimdi de OnePlus 9 Pro modelini gösteriyor.
OnePlus 9 Pro 5G Yeni Konsept Görüntüleriyle Cıvıl Cıvıl

Mobil sektörde bu yıl oldukça yoğun mesai harcayan OnePlus, şimdi de kolları sıvadı ve bir sonraki amiral gemisinin hazırlıklarına başladı. 2021 yılında piyasaya sürülmesi beklenen OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro 5G, yakın zamanda pek çok detayı ile sızdırıldı. Bununla birlikte LetsGoDigital’de bugün, OnePlus 9 Pro modeline ait bazı konsept resimlerini açığa çıkardı.

OnePlus 9 Pro 5G, aslında konsept resimleriyle ilk defa karşımıza çıkmıyor. Hatırlarsınız geçtiğimiz haftalarda da OnLeaks adındaki tanınmış bir kaynak, bu telefonun çeşitli görüntülerini paylaşmıştı. Şimdi ise buna benzeyen bir takım görüntü de, LetsGoDigital tarafından geliyor.

OnePlus 9 Pro

Jermaine Smit tarafından 3B ile oluşturulan bu konsept görüntüler, OnePlus 9 Pro’nun nasıl bir tasarıma sahip olacağını en iyi şekilde gösteriyor. Yukarıdaki resimden de göreceğiniz üzere OnePlus 9 Pro, delikli ve kavisli bir tasarıma sahip ekran ile gelecek. Aynı zamanda selfie kamerası da bu deliğin içerisine yerleştirilecek.

6.7 inç boyutunda bir ekrana sahip olması beklenen bu telefon,  QHD + Fluid Amoled panel  ile donatılacak ve parmak izi tarayıcısını da üzerinde barındıracak. Ek olarak 120Hz yenileme hızını da destekleyecek.

OnePlus 9 Pro 5G

Gücünü Snapdragon 875 yonga setinden alacak olan OnePlus 9 Pro’da; 8/128 ve 12/256GB dahili hafıza seçeneklerine yer verilecek. Ayrıca arka tarafta da dörtlü bir kamera kurulumuna yer verilecek.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.