Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 28, 2020 10:00

HTC TWS Earbuds Görüldü; Uzun Pil Ömru HTC’yi Kurtarır Mı Dersiniz

Yakın dönemde tekrar ülkemiz pazarına giriş yapacağı açıklanan Tayvan merkezli HTC, TWS Earbuds modeli ile "Yıkılmadım, ayaktayım!" demek istiyor!
HTC TWS Earbuds Görüldü; Uzun Pil Ömru HTC’yi Kurtarır Mı Dersiniz

Daha öncesinde “Appple’ın Airpods’dan sağladığı iki haftalık ciro, HTC’nin yıllık gelirine eşit!” şeklinde başlıklar ile haberlerimize taşıdığımız HTC, çıkış yolunu TWS Earbuds kulaklıktan bulabilmiş olacak ki yeni kulaklık modelini NCC sertifikasından geçirdi. NCC sertifikasında kanlı canlı görüntülenen yeni kulaklık, yüksek pil gücü ile dikkat çekerken tasarımsal olarak da bizleri karşılıyor.

Siyah ve Beyaz olmak üzere en az iki farklı renk seçeneği ile pazara sunulması beklenen HTC TWS Earbuds, 400 mAh kapasiteli bir şarj kutusuna sahip. Aynı zamanda 5W şarj desteği ve Type-C portuyla rakiplerinin önüne geçen kulaklık, Bluetooth 5.0 desteğini de kullanıcılara sunuyor. Sertifika sitesinde HTC TWS1 model numarasıyla boy gösteren model, tasarımsal olarak piyasadaki tam kablosuz kulaklıklardan çok da farklı değil.

Teknik açıdan birçok detay henüz netleşmemişken, tarih ve fiyat konusu da bilinmezliğini koruyor. Bu arada her bir kulaklığın 40 mAh‘lik pile sahip olduğunu da belirtelim. Ha bu arada, kulaklık muhtemelen bir buçuk saat içerisinde tam şarj olabilecek…

Peki sizce HTC doğru olanı mı yapıyor? Samsung ve Apple gibi köklü firmaların yanı sıra Çin merkezli şirketlere de ezilen HTC, akıllı telefon sektöründeki başarısızlığını bu tarz girişimler ile gölgeleyebilir mi? Yorumlarınızı aşağıdaki kısımdan belirtebilirsiniz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.