Mobil Kasım 26, 2020 17:00

Emekli Hacı Emmilere Müjde! Nokia 2.4 Tanıtıldı!

Uygun fiyatlı bir telefon daha geliyor. Nokia 2.4 nihayet Hindistan'da tanıtıldı. Anne ve babaya alınacak telefonlarda iyi bir tercih olacak.
Emekli Hacı Emmilere Müjde! Nokia 2.4 Tanıtıldı!

Nokia 2.4 nihayet Hindistan’da tanıtıldı ve piyasaya sürüldü. Cihaz, en son Android 10 işletim sistemini çalıştıran ve HMD Global’in sahip olduğu markanın en son lansmanı olan giriş seviyesi bir bütçe telefonu olarak geliyor.

Arka kısım ayrıca güvenlik için bir parmak izi sensörüne sahiptir ve hatta IPX2 giriş direncine sahip özel bir Google Asistan düğmesine sahiptir. 165,85 x 76,30 x 8,69 mm boyutlarında ve 189 gram ağırlığındadır. Fiyat ve bulunabilirliğe ulaşan Nokia 2.4, Hindistan’da 10.399 INR’ye (kabaca 140 ABD Doları) satışa sunulacak. ve Dusk, Fjord ve Charcoal dahil olmak üzere birçok renk çeşidinde sunulacak. Şu anda Hindistan genelinde ön rezervasyon için mevcut, ancak şu anda satış için resmi bir tarih açıklanmadı. Daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.