Android Kasım 24, 2020 9:00

OnePlus Nord N100 Bir Ay İçerisinde Üçüncü Güncellemesini Alıyor

Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen bütçe dostu OnePlus Nord N100, bir ay içerisinde üçüncü güncellemesini alıyor. İşe detaylar;
OnePlus Nord N100 Bir Ay İçerisinde Üçüncü Güncellemesini Alıyor

Çinli teknoloji devi OnePlus, akıllı telefon üretiminde olduğu gibi yazılım konusunda da bir hayli hareketli. Şirketin geçtiğimiz ay piyasaya sürdüğü bütçe dostu cihazı OnePlus Nord N100, henüz daha bir ayı bile doldurmamasına rağmen üçüncü sistem güncellemesini alıyor. Hatırlarsınız OnePlus, bu telefonu satışa çıkarmadan önce 3 Kasım tarihinde bir güncelleme yayınlamıştı. O güncelleme ile çeşitli sorunları ele alan dev üretici, daha sonradan yeni özelliklerin getirildiği ikinci güncellemesini kullanıma sundu. Şimdi ise Nord N100 sahipleri, yeni bir güncellemenin daha geldiğini bildirdiler. Zira bu güncelleme, bir ay içerisinde sunulan üçüncü sistem güncellemesidir ve böyle bir şeyi çok nadir olarak görürüz.

21 Kasım Cumartesi günü kademeler halinde dağıtılmaya başlayan bu güncelleme, OxygenOS 10.5.3 yapı numarasına dayanıyor ve çeşitli düzeltmeleri ele alıyor. Dilerseniz gelin, aşağıdaki listeden değişiklik listesine tam kapsamlı olarak göz atalım;

Değişiklikler

Sistem

  • Sistem bekleme kararlılığı optimize edildi
  • Üçüncü taraf uygulamaların uyuşmazlık sorunu optimize edildi
  • Bilinen sorunlar giderildi ve sistem kararlılığı optimize edildi

  • Mobil ağın bağlantı kararı geliştirildi
  • Farklı operatörler için daha fazla destek eklendi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu güncelleme, Cumartesi gününden itibaren kademeli olarak dağıtılmaya başladı. Bu yüzden güncellemenin sizlere gelmesi biraz zaman alabilir. Sabırla beklemenizi tavsiye ederiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.