Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Tin Tin Tini Mini Hanım: Sessiz Bilgisayar Onlogic Helix 610

Tin Tin Tini Mini Hanım: Sessiz Bilgisayar Onlogic Helix 610

Tin Tin Tini Mini Hanım: Sessiz Bilgisayar Onlogic Helix 610

Alışılmışın dışında endüstriyel bilgisayar Onlogic Helix 610 çok ilginç bir görünüş ve özelliklere sahip. Ürünün özellikleri belli oldu.

En son Core i9 CPU da dahil olmak üzere Intel 10. Nesil Comet Lake işlemci ile güçlendirilen Onlogic Helix 610, 64 GB’a kadar RAM barındırabilir (daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin), 4 adede kadar katı hal sürücüsü için yer (NVMe seçenekleri dahil) ve özellikler Intel Movidius ve Google Coral dahil mevcut VPU hızlandırıcıları. Çift M.2 depolama sürücüsüne ek olarak, sistem, kapasiteyi önemli ölçüde artıran çift 2,5 “sürücü ile donatılabilir. Çok yakında, isteğe bağlı çift çalışırken değiştirilebilir yuvalar anında veri yönetimi özellikleri sağlayacaktır.

Helix 610, verilerinizin nasıl ve daha da önemlisi nerede toplanıp işleneceğini kontrol etmenizi sağlar. Fansız hibrit yapısı ve 0-50 ° C çalışma sıcaklığı aralığı, güçlü bilgi işlem işlemine ihtiyaç duyduğunuz yerde 7/24 çalışmasını sağlar. RoHS, FCC ve CE sertifikalı Helix 610, masaüstü bilgisayarın gücünü bir PLC’nin esnekliği ve bir uç ağ geçidinin bağlanabilirliği ile birleştirir. Ayrıca bağlantı ve depolama yeteneklerini özelleştirmenize izin verir.

Sistemin özelleştirilebilir depolama yetenekleri, onu zorlu veya alan kısıtlı ortamlarda güvenilir performans, yüksek depolama kapasitesi ve güçlü işleme gerektiren gelişmiş endüstriyel kontrol uygulamaları, üretim otomasyonu, makine görüşü veya herhangi bir uç bilgi işlem projesi için ideal hale getirir.

Bu sistem, dünyanın en popüler hücresel taşıyıcı ağlarının çoğunda çalışmak üzere önceden onaylanmış entegre bir modem olan Extrovert 4G LTE ile uyumludur. Extrovert 4G LTE donanımı, günümüzün mobil, uç bilgi işlem ve endüstriyel nesnelerin internet uygulamaları için idealdir. Bu özellikten yararlanmak için, sisteminizi Extrovert 4G LTE bağlantısıyla yapılandırmanız ve ardından etkinleştirmek için operatörünüzle iletişime geçmek yeterlidir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.